Galeria HORTAR
Legionów 32
33-100 Tarnów
14 621 59 20
hortar@hortar.com.pl
poniedziałek - piątek: 10.00-18.00
sobota: 9.00-13.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8)
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Martwa natura z reprodukcją
olej/płótno 70x90
31-07-2014
JONIAK Juliusz (ur. 1925)
Cadaques , 2013
olej/płótno 75x85
31-07-2014
BOBER Marcin (ur. 1978)
olej/płótno 70x70
31-07-2014
NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)
Pejzaż , 2012
olej/płótno 80x100
31-07-2014
NIEDOJADŁO Marek (ur. 1954)
Impresja z Brzanki
olej/płótno 95x110
31-07-2014
BAJ Stanisław (ur. 1953, Dołhobrody)
Rzeka Bug - Sugry , 2009
olej/płótno 60x100 2009
17-07-2014
WALLIS-JONIAK Teresa (ur. 1926r.)
Saint Gabriel
olej/płótno 60x70
31-07-2014
Ochra w Russiollion , 2003
olej/płótno 76x65
31-07-2014
liczba obiektów: 8