Galeria Sak Antiquities
DH Panorama, Al. Witosa 31
00-710 Warszawa
506 452 659
pracowniaantykow@poczta.onet.pl
wtorek, środa, piątek: 11.15 – 17.00 sobota: 11.15 – 15.00 poniedziałek, czwartek - nieczynne
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (20)
Zegar Boulle'a
Zegar Boulle'a, lata 1850-80. aplikacje mosiężne w szylkrecie , elementy ozdobne z brązu złoconego (złocenie nowe) , cały w oryginale włącznie z wahadełkiem oraz zamkiem do drzwiczek. Wymiary wys 77cm. Francja
22-11-2014
Szafka gięta Boulle'a
Szafka gięta Boulle'a, XIXw., wym.- 114x42x102, Francja
27-08-2013
Szafka Boulle'a
Szafka Boulle'a, XIXw., wym. -84x40x109, Francja
27-08-2013
Szafa sieniowa barokowa
Szafa sieniowa, Barok, dębowa żyłkowana ( żyłka orzechowa, jaworowa) z intarsją gwiazd północy. Okucia , zamek i klucz - orginalne. Lata 1740-1760, Śląsk, Polska
21-11-2014
Szafa Biedermeier
Szafa Biedermeier, Lata 1830/60. Drewno jesionowe. Wym. w gzymsie : 125cm x 56cm , wys. 188 cm., Polska
21-11-2014
Stół i sześć krzeseł Art-Deco
Stół i 6 krzeseł Art-deco , drewno sosnowe, fornir orzech z korzenia , lata 1925/35. Jeden wkład uchylny zamontowany na stałe. Okolice Krakowa, Polska
21-11-2014
Stolik Ludwik Filip
Stolik Ludwik Filip, mahoń, okleina piramida na blacie,wym.- wys.80, Niemcy
14-09-2013
Stolik Art Deco
Stolik Art Deco, fornir orzech, wym.-90x60+2x26,5(wkłady),x76,5, Polska
27-08-2013
Serwantka złocona w stylu Ludwik XVI
Serwantka złocona w stylu Ludwika XVI, złocona na nowo, wym. 80x170x40, 1880 - 1900, Francja
04-12-2013
Sekretera Biedermeier
Sekretera Biedermeier, okleina czereśnia, Polska
14-09-2013
Lustro neorokokowe
Lustro neorokokowe, lata 1860-80, oryginalne złocenie. Wym. ok. 35cm x 65cm, Niemcy
21-11-2014
Krzesła Art Deco
Krzesła Art Deco, fornir orzech, Polska
27-08-2013
Kredens neorokokowy
Kredens neorokokowy, drewno dębowe, bogata snycerka. Lata : 1860/80. Wym: szer. 84cm, wys. 223cm, głeb. 35 cm. Polska
21-11-2014
Komoda Art-Deco
Komoda Art-Deco,fornir orzech , wym.117x56,5x92cm, 1920-1930, Francja(Paryż)
29-03-2014
Cukiernica srebrna okres międzywojenny
Cukiernica srebrna okres międzywojenny, pr. '3', masa 322 g,cechy probiercze na spodzie: w kwadracie '85'; w owalu głowa kobiety - leżąca; w owalu '3', głowa kobiety zwrócona w lewą stronę, 'K'. Polska, lata 30-ste XX w.

2 200 zł

29-03-2014
Cukiernica srebrna Art-deco
Cukiernica srebrna art-deco, pr. '3', masa 358 g, austro-węgierskie cechy probiercze: na pokrywie - głowa psa '3', u spodu - głowa kobiety '3', dodatkowo monogram złotnika 'BH' i litera 'B' w kwadracie - Linz, Austro-Węgry, I ćw., XX w.

3 600 zł

29-03-2014
Bufet Art Deco
Bufet Art Deco, fornir heban makasar, wym.-174x50x90, Francja
27-08-2013
Biurko Biedermeier
Biurko Biedermeier, fornir jesion, wym.-120x67x81,5, Austria
27-08-2013
Biurko Art Deco
Biurko Art Deco, fornir orzech z korzenia, wym.-67x125x78, Polska
27-08-2013
Biurko Art Deco
Biurko Art Deco, fornir orzech-palisander, wym.-150x65x75, Polska
27-08-2013
liczba obiektów: 20