ARTEMIS - Galeria Sztuki
Poselska 15
31-002 Kraków
12 422 03 94
galeria@artemis.art.pl
wtorek - piątek: 11.00 - 18.00
sobota: 11.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (73)
ZIĘBLIŃSKI Andrzej (ur. 1946r.)
Identyfikacja , 1977
akryl, płótno, wym. 60x73 cm

4 200 zł

26-03-2007
CZAPIGA-DROHOMIRECKA Barbara (ur. 1976)
Kompozycja z martwych natur , 2018
olej, płótno wym. 100x100 cm

3 900 zł

09-05-2018
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Miska i paski , 2010
olej, płótno, wym. 50x60 cm

3 800 zł

24-01-2019
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Menażka , 2017
olej, płótno, wym. 50x60 cm

3 800 zł

24-01-2019
BEREŚ Bettina (ur. 1958)
Czajnik deja vu , 2015
olej, płótno, wym. 50x60 cm

3 800 zł

24-01-2019
MRÓZ Daniel (1917-1993)
Świat idzie ku lepszemu , 1972
cienkopis, piórko, papier, wym. 24,5x22,7 cm

3 900 zł

02-03-2018
LESZCZYŃSKA-KLUZA Danuta (ur. 1926, Przemyśl)
Siedząca tyłem , 1956

tusz, gwasz, papier, wym. 39x27,5 cm

1 700 zł

29-11-2012
MUCHA Eugeniusz (1927 - 2012)
Veraikon , 2007
tempera, płótno, wym. 80x80 cm

8 900 zł

09-03-2016
KURYLUK Ewa (ur. 1946, Kraków)
Ewa z wężem , 1966
litografia, papier, wym. 31x41,5 cm, praca reprodukowana w książce pt. "Człekopejzaż"

5 500 zł

27-11-2018
MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
Rybak , 2019
akwarela, papier, wym. 26,5x36 cm, oprawiona

3 900 zł

17-01-2020
Malarz , 2018
akwarela, papier, wym. 37,5x28,5 cm

3 200 zł

24-01-2019
Biały rynek , 2018
olej, płótno, wym. 73x50 cm

17 500 zł

17-01-2020
Adela , 2018
akwarela, papier, wym. 26,5x17 cm, oprawiona

3 800 zł

17-01-2020
STAROWIEYSKI Franciszek (1930 Bratkówka k. Krosna - 2009 Warszawa)
Ja sprawiedliwość - projekt plakatu
akwarela, ołówek, papier, wym. 29,5x20,5 cm

3 500 zł

06-09-2018
MORYCIŃSKI Grzegorz (1936 Augustów - 2015 Warszawa)
Sztaluga i pieczęć słońca , 2008
olej, płótno, wym. 70x70 cm

6 500 zł

02-08-2014
Fuga na czajnik i dzbanki , 2003

olej, płótno, wym. 40x40 cm, oprawiony

2 900 zł

08-08-2009
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Wnętrze pracowni , 1999
pastel, papier,sygnowany, wym. 40x30 cm

4 200 zł

17-11-2006
Mięso , 1999
olej, płótno, wym. 46x55 cm, sygnowany i datowany prawa dół, oprawiony

26 000 zł

03-03-2010
CYBIS Jan (1897 - 1972)
gwasz, karton, wym. 25,5x34 cm, sygnowany lewy dół, na odwrocie szkic piórkiem, oprawiony

9 800 zł

09-12-2015
MŁODOŻENIEC Jan (Warszawa 1929 - Warszawa 2000)
gwasz, papier, wym. 44x34 cm, oprawiony

5 500 zł

23-03-2022
PAMUŁA Jan (ur. 1944, Spytkowice k. Wadowic - 2022)
Seria komputerowa I , 2020
akryl, płótno, wym. 60x60 cm

25 000 zł

15-10-2022
KAWIORSKI Jarosław (ur. 1955 r., Nowy Sącz)
Postacie leżące , 2018
olej, akryl, płótno wym. 150x120 cm

19 000 zł

15-10-2022
PANEK Jerzy (1918-2001)
Pejzaż , 1946
olej, płótno naklejone na tekturę, wym. 15,5x23,5 cm, sygnowany i datowany na odwrocie

5 200 zł

15-09-2016
PANEK Jerzy (1918-2001)
Chorągiew XXVI , 1965
drzeworyt, papier, wym. 54x44 cm, nr odbitki V/V

4 500 zł

13-07-2016
PANEK Jerzy (1918-2001)
Autoportret , 1995

tusz, papier, wym. 30x21 cm, sygnowany i datowany lewa góra

1 500 zł

18-01-2012
/3
liczba obiektów: 73