Galeria Freta 17
ul. Freta 17 lok. 3
00-227 Warszawa
602 216 097
juliusz.artemoderna@gmail.com
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 16:00
Piątek 10:00 - 16:00
Sobota 11:00 - 15:00
Niedziela nieczynne
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
NATALIA LL (Natalia Lach-Lachowicz) (1937 - 2022)
Sztuka konsumpcyjna
Technika: druk na papierze
Wymiary: 12 x 17 cm

8 000 zł

07-02-2023
KUDŁA Leon (1878 - 1964)
Bocian
Polska sztuka naiwna
Materiał: drewno
Wymiary: 35 x 12 x 19

4 000 zł

07-02-2023
OPAŁKA Roman (1931 Abbeville - 2011 Rzym)
Z wnętrza , 1969
Tytuł: Z WNĘTRZA, Z CYKLU „OPISANIE ŚWIATA“, 1969
Technika: kwasoryt, papier
Wymiary: 75,5 x 59 cm

25 000 zł

02-02-2023
FIJAŁKOWSKI Stanisław (1922 Zdołbunów na Wołyniu - 2020 Łódź)
PROJEKT MURALU DO BIBLIOTEKI UNIWERSYTECKIEJ W... , 1958
Technika: gwasz/ akwarela, papier
Wymiary: 16,7 x 20 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: Biblioteka – Ściana 1/4 A24b / S. Fijałkowski

26 000 zł

02-02-2023
Wymiary: 16,7 x 20 cm
Sygnowany i opisany na odwrocie: Biblioteka – Ściana 1/7 A24d / S. Fijałkowski

26 000 zł

02-02-2023
liczba obiektów: 5