Galeria Art 51
0041 79 793 74 84
art51@o2.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (51)
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
WARHOL Andy"Marilyn Monroe" Serigrafia barwna, 91x91 cm. Na odwrocie dwa niebieskie stemple wydawcy Sunday B. Morning. Grafika jest umieszczona w katalogu Feldmann/Schellmann 1985, str. 39, nr 22-31.
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn Monroe
04-06-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Marilyn
WARHOL Andy,serigrafia barwna na odwrocie dwa niebieskie stemple wydawcy:Sunday B. Morning . Wymiar:91x91 cm Grafika jest z katalogowana w katalogu Feldmann/Schellmann 1985,str 39,nr 26.
10-05-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Flovers
WARHOL Andy "Flovers"serigrafia barwna na odwrocie dwa niebieskie stemple wydawcy published by Sunday B. Morning i fill in your own signature Wymiar:91x91 cm Grafika jest umieszczona w katalogu Feldmann/Schellmann 1985.

1 600 zł

11-05-2010
WARHOL Andy (1928-1987)
Flovers

1 600 zł

11-05-2010
BELLMER Hans (1902-1975)
"Le Coq ou la poule "
Bellmer Hans "Le Coq ou la poule ". Akwaforta, sucha igła, papier kremowy sygnowana i numerowana 41/100. Wymiar 17.7 x 23.8 cm na arkuszu 32,5 x 45,0 cm.
04-12-2010
OPAŁKA Henryk (1929 - 2018)
"Videolit V" , 1997
OPAŁKA Henryk "Videolit V", 1997 r. Litografia sygnowana i numerowana 2/13. Wymiar 75,5 x 65 c.Motyw 52,5 x 61.5 cm.
04-12-2010
STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)
"Kompozycja 1984". , 1984
Stażewski Henryk"Kompozycja 1984" Serigrafia-tryptyk sygnowany,datowany 1984 i numerowany H.C. 99/150. 15 x 42 cm.
20-11-2010
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Kompozycja-tryptyk , 1984
Dobkowski Jan.Kompozycja - tryptyk, 1984 serigrafia barwna, sygn. p. d.: Jan Dobkowski `84 (ołówkiem); l. d.: H.C. 25/150
19-11-2010
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
"Kompozycja" , 2003
Dobkowski Jan "Kompozycja" Serigrafia barwna,sygnowany,datowana i numerowana ołówkim : Jan Dobkowski 2003, 84/100
04-12-2010
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
"Kompozycja" , 2003
Dobkowski Jan "Kompozycja" Serigrafia barwna,sygnowany,datowana i numerowana ołówkim : Jan Dobkowski 2003, 83/100
04-12-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Kompozycja fantastyczna
Lebenstein Jan "Kompozycja fantastyczna" litografia barwna, sygnowana i numerowana 52/100 Wym. arkusza 33 cm x 24 cm.
30-03-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Akt
Jan Lebenstein 1930-1999. Litografia barwna"Akt" . Sygnowana,numerowana i datowana 1973. Rozmiary: 70x50 cm.
04-12-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Woltyżerka"
Jan Lebenstein "Woltyżerka",litografia barwna sygnowana i numerowana 2/100. Wymiar 50 x 35 cm.
04-12-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Kąpiąca się i satyr"
Lebenstein Jan "Kąpiąca się i satyr" litografia barwna, sygnowana i numerowana 42/100 Wym. arkusza 50 cm x 35 cm.
04-12-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Kabaret"
Lebenstein Jan "Kabaret" litografia barwna, sygnowana i numerowana 60/100 Wym. arkusza 50 cm x 35 cm.
04-12-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Folwark zwierzęcy" , 1974
Jan Lebenstein 1930-1999, Litografia barwna z cyklu "Folwark zwierzęcy". Sygnowana,numerowana i datowana 1974 Rozmiary: 70x50 cm.
04-12-2010
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Folwark zwierzęcy" , 1974
Jan Lebenstein 1930-1999, Litografia barwna z cyklu "Folwark zwierzęcy" G. Orwell. Sygnowana,numerowana i datowana 1974 Rozmiary: 70x50 cm. Praca nie jest oprawiona.
04-12-2010
/3
liczba obiektów: 51