Galeria Sztuki Kolory
ul. Dąbrowskiego 13
42-200 Częstochowa
504 39 38 90
phu.artysta@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (12)
PATRZYK Adam (ur. 1965)
SCENA , 2017
olej ,płótno, 30 x 30 cm Adam Patrzyk 2017 r.
02-05-2018
PATRZYK Adam (ur. 1965)
Obraz.olej,płótno , 2017
obraz,olej,płótno , autor Adam Patrzyk
06-09-2018
MURAWSKA Beata (ur. 1963)
KARNAWAŁ KWIATÓW , 2013
Obraz,olej ,płótno,114 x 130 cm
10-04-2019
PALA Dariusz (ur. 1967, Częstochowa)
Obiekt malarski
Obiekt malarki skonstruowany ze sklejonych ze sobą desek,olej,szer ;150 cm,wys;100 cm,obiekt katalogowany,wystawiany min MGS Częstochowa,PKOL Galeria -1 Warszawa.
30-11-2017
JAKUBOWSKI Jakub (ur. 1980, Częstochowa)
PRZEJŚCIE PRZEZ MORZE CZARNE , 2017
obraz,olej,płótno 30 x30 cm
15-06-2018
GŁOWACKI Janusz Rafał (ur.1959)
NCHA , 2015
Olej,płótno,100x100cm,2015 r. sygnatura na odwrociu obrazu,obraz katalogowany,Wystawiany;w Muzeum Częstochowskim oraz PKOl;Galeria -1
29-11-2017
KOD PRZESTRZENI III
Obraz,olej,płótno,format 60 x 60 cm '' Kod Przestrzeni III '' 2017r. Autor Janusz Rafał Głowacki
05-09-2018
BEZSENNOŚĆ PRZESTRZENI , 2015
olej, płótno,sygnatura z tyłu obrazu na każdej części,obraz składa się z sześciu płócien o wymiarach 100 na 100 cm dając końcowy format 300 na 200 cm,obraz katalogowany,Wystawa Muzeum Częstochowskie,Wystawa PKOL Warszawa
kontakt@galeriakolory.pl
10-05-2018
BEZSENNOŚĆ PRZESTRZENI
obraz,olej,płótno format 100 x 100 cm, autor Janusz Rafał Głowacki,obraz katalogowany.Wystawa Muzeum Częstochowskie,Wystawa Polski Komitet Olimpijski ;Galeria -1 Warszawa .
06-09-2018
KAMIŃSKI Michał Saturnin (ur. 1979)
...moje zabawne miasto
obraz,olej,płótno, format 100 x 70 cm , autor Michał Saturnin Kamiński
11-09-2018
OLBIŃSKI Rafał (ur. 1943, Kielce)
INKOGRAFIA
inkografia,giclee,papier,podpis autora OLBIŃSKI ,pieczęć wodna autorska
02-05-2018
SĘTOWSKI Tomasz (ur. 1961, Częstochowa)
PROJEKCJA POMYSŁU
obraz,olej,płótno,100 x 80 cm
29-04-2019
liczba obiektów: 12