Miasto Sztuki
Mikołajska 7/1
31-027 Kraków
500 183 023
miastosztuki@wp.pl
pon. - pt. 12.00-19.00 sob. 12.00-16.00 niedz. 12.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (27)
Zegar konsolowy , XVIII w.
Mechanizm szwajcarski z trzema ustawieniami bicia i wychwytem kotwicowym, mocowanie wahadła na nitce; tarcza emaliowana; obudowa drewniana, częściowo złocona; Wysokość całkowita: 87 cm, Szerokość: 35 cm; Europa Zachodnia, kon. XVIII w.

12 000 zł

25-03-2012

450 zł

30-04-2015

5 000 zł

29-12-2016
Mebel typu talerzak , XVIII w.
orzech; wysokość 220 cm, szerokość bez gzymsu 125 cm; Francja, Bretonia XVIII w.

12 000 zł

09-01-2012
Kantyna podróżna , II poł. XIX w.
drewno czernione, orzech, palisander, intarsje i inkrustacje, mosiądz, kość; szkło trawione i szlifowane; szerokość 33 cm, głębokość 24,5 cm; Francja II poł. XIX w.

3 600 zł

09-01-2012
28-12-2016
Duży dzban Delft , XVII/XVIII w.
Fajans; Wysokość 67 cm, obwód brzuśca 93,5 cm; Delft XVII/XVIII w.;

12 000 zł

12-01-2012
29-12-2016
RZEPKA Allan (ur. 1940r.)
Cogito , 2005
Studiował w ASP w Krakowie na Wydziale Malarstwa u C. Rzepińskiego oraz na Wydziale Scenografii u A. Stopki. Jest profesorem na macierzystej uczelni. W latach 1965 i 1967 brał udział w Biennale Młodych w Paryżu. Zajmował się malarstwem sztalugowym i ściennym, rzeźbą, scenografią i grafiką. Obecnie skupił się na malarstwie i rysunku. Brał udział w wielu wystawach m.in. w III Biennale Grafiki w Krakowie, Triennale Rysunku we Wrocławiu, Artyści ASP wobec Wyspiańskiego w Krakowie. Jego prace można oglądać m.in. w zbiorach Muzeum Narodowego w Krakowie, Ministerstwie Kultury i Sztuki. Artysta otrzymał Nagrodę I stopnia Ministra Kultury i Sztuki. Olej/płótno wymiary 61 cm na 46 cm Dedykacja na odwrocie.

3 500 zł

10-07-2013
BAAKE Bolesław (1905 - 1963)
Portret w futrze
olej na tekturze syg pr.d Bolesław Baake
wym25x30cm w świetle oprawy

3 000 zł

22-03-2016
STRAETEN Georges van der (1856 - 1941)
Popiersie dziewczyny
materiał: brąz patynowany,
wys. 44 cm
Sygnowana "G. van der Straeten" i znakiem odlewni "Societe des bronzes de Paris"
Stan zachowania: bardzo dobry.

8 500 zł

11-03-2011
HRYNKOWSKI Jan Piotr (Hryńkowski) (1891 - 1971)
Pejzaż ze snopami , 1954
olej na tekturze; 26 x 31,5 cm sygnowany p.d.: j. hrynkowski / 954 Na odwrocie nalepka wystawowa z Towarzystwa Przyjaciół Sztuk Pięknych w Krakowie; oraz dedykacja: Kochanemu przyjacielowi / Koledze / Rudziowi Zb?wskiemu / w dniu Imienin / Janik. / Kra

5 000 zł

13-05-2011
NOWOTNOWA Janina (Nowotna, Nowotny) (1883 - 1963)

3 500 zł

10-10-2016
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
,,Pupil" olej/płótno

4 500 zł

13-02-2015
WODZIŃSKI Józef (1859 Korytnica - 1918)
Pejzaż z gościńcem
akwarela, papier; 33 x 46,5 cm; sygn l.d.: Józef Wodziński

2 500 zł

13-03-2013
GRUSZECKA Kamila (ur. 1989)
Stan czuwania IV /olej,płótno/2015 /z cyklu... , 2015

2 700 zł

29-04-2015
DAWSKA Maria (1909-1993)
Kompozycja organiczna , 1971
olej, papier naklejony na płótno; 73 x 73 cm; sygn. l.d.: Maria Dawska 71

3 500 zł

06-08-2012
FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
Pejzaż zimowy
technika mieszana /akwarela z gwaszem na papierze
wym. w świetle passe partout 30x16 cm

3 000 zł

06-02-2014
Pejzaż tatrzański
olej na tekturze (obraz po konserwacji ,czyszczony i zabezpieczony) wymiary 34x45 cm w świetle oprawy syg.p.d Mieczysław Filipkiewicz

4 800 zł

06-02-2014
LURCZYŃSKI Mieczysław (1908 St. Petersburg - 1992 Paryż)
Pejzaż z wieżą kościoła
olej na tekturze; wymiary: 27 x 35 cm; sygn. p. d. LURCZYŃSKI

1 600 zł

31-03-2011
BATRUCH Stanisław (ur. 1935, Zagórz)
Opuszczony III akryl/płótno

4 500 zł

06-02-2015
FABIAŃSKI Stanisław (1865-1947)

4 500 zł

09-10-2016
PUCHALIK Stanisław (1939 - 2012)
syg. p.d. St Puchalik

4 500 zł

10-02-2015
WAŁACH Stanisław (1919 - 1983)
Portret kobiety
olej, karton; sygn. na odwrocie;

3 000 zł

13-03-2013
KRASZEWSKA-KANIOWA Stanisława Maria (XIX/XX w.)
Studium
Akwarela na papierze,; Wymiary w świetle oprawy 26,5 x 17,5 cm; Sygnowana p.d.: S. M. Kraszewska; Na odwrocie nalepka z opisem autorskim z nazwiskiem autorki, paryskim adresem, tytułem \"Jeune arabe / studjum arab.\" oraz fragment nalepki z wystawy we Francji

1 500 zł

13-05-2011
liczba obiektów: 27