Sektor Sztuki
Bednarska 8
44-100 Gliwice
+48 881 683 340
sektor@sektorsztuki.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (93)
Żaby
Litografia, 35x30 cm
Zwierzęta
Litografia, 25x30 cm
Zwierzęta
Litografia, 25x20 cm
Zwierzęta
Litografia, 35x30 cm
Wspomnienie
Akwatinta, 24x34 cm
W akwarium
Litografia barwna, 50x35 cm
Słoń
Litografia, 45x32 cm
Szkic II
Akwaforta/akwatinta, 20x24 cm
Simba
Litografia, 24x30 cm
Serce
litografia, 70x100 cm
Rino Company Peeled Tomatoes
Litografia barwna, 85x63 cm
Relikty PRL-u II
Litografia barwna, 35x50 cm
Relikty PRL-u
Litografia barwna, 50x35 cm
Relacje
Litografia, 22x25 cm
Relacje
Litografia, 25x25 cm
Postać II
Litografia, 56x40 cm
Postać I
Litografia, 56x40 cm
Portret II
Litografia, 40x35 cm
Portret
Litografia barwna, 32x27 cm
Portret
Litografia, 45x32 cm
Pismo lasu
Litografia barwna, 84x66 cm
Pirat
linoryt, 70x50 cm
akwaforta, 24x15 cm
Ośmiornica
Litografia barwna, 70x30 cm
Misie
Litografia, 36x36 cm
/4
liczba obiektów: 93