Galeria 7
ul. Smolki 4 A
31-042 Kraków
884 288 177
galeriasztuki7@op.pl
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00
sobota: 11-14
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6)
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Kwiaty
Olej/tektura. Wymiary: 34 x 49 cm. Sygnatura: prawy dół

16 000 zł

08-02-2014
CHRZANOWSKI Antoni (1905-2000)
Wnętrze katedry
Akwarela. Wymiary: 64x44 cm. Sygnatura: lewy dół

4 000 zł

08-02-2014
SARAPATA Beata (ur. 1957 r.)
Olej/płyta. Wymiary: 68,5 x 49 cm. Sygnatura: lewy dół.

2 500 zł

08-02-2014
BRATKOWSKI Roman (1869-1954)
Olej/płótno. Wymiary: 70 x 100 cm w świetle ramy. Sygnatura: prawy dół (Lwów 1905).

14 000 zł

08-02-2014
JANOWSKI Stanisław (1866 - 1942)
Klasztor Norbertanek
Akwarela. Wymiary: 46,5 x 63 cm w świetle ramy. Sygnatura: prawy dół (plus 1926).

4 500 zł

08-02-2014
HERMAN Wojciech (ur. 1953)
Pejzaż , 1980
Olej/płótno. Wymiary: 100 x 130 cm. Sygnatura: prawy dół.

5 000 zł

08-02-2014
liczba obiektów: 6