Galeria RETRO-ART Jacek Wróblewski
Emilii Plater 14
00-669 Warszawa
22 621 53 64; 602 267 281
esta45@interia.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (35)
Świecznik porcelanowy
Świecznik porcelanowy - Hutschenreuther Bawaria (dzisiaj grupa Rosenthal)- lata 30-te XX w.

180 zł

14-11-2013
Łazienki - L.Grabowski
Obraz "Łazienki" olej/płótno, o wym. 64x88 cm. sygn. l.d. L.Grabowski /Ludwik Grabowski/

3 200 zł

13-11-2013
Zegar kominkowy
Zegar kominkowy, Francja XVIII/XIX wiek, wys. 28 cm., mechanizm nitkowy z biciem 1/2 godz.,brąz złocony ogniowo. Wraz z zegarem oryginalny presentoir z klocka orzechowego pokrytego tkaniną jedwabną. Zegar sprawny.

3 500 zł

13-11-2013
Taca z blatem fajansowym
Taca z blatem fajansowym o wym. 28x44,5 cm. z obrzeżami z bambusa, Czechy poccątek XX w.

900 zł

14-11-2013
Taca art-deco
Taca art-deco (mahoń, drewno różane,srebro), lata 20-te XX w.- Wiedeń

850 zł

13-11-2013
Stół okrągły art-deko
Oryginalny stół art-deko, lata 20-ste, jasny orzech, śr. 70 cm. wys. 72 cm.

4 000 zł

19-11-2013
Pejzaż zimowy - Jan Simmel , ok.1915
Obraz "Pejzaż zimowy", tempera/karton, wym. 20x25,5 cm., sygn. p.d. Jan Simmel

1 500 zł

16-11-2013
Patera szklana
Patera szklana(kryształ) na trzech nogach (plater z cyną) - secesja

1 200 zł

20-11-2013
Patera na owoce - Bracia Henneberg
Patera na owoce - mosiądz platerowany srebrem, Bracia Henneberg, W-wa XIX/XX w.,mod. nr. 3776 z wkładem szklanym o średnicy 21 cm., stan idealny.

1 200 zł

14-11-2013
Para talerzy głębokich - Kuźniecow
Para talerzy głębokich, fajans, średnica 24,5 cm, stan zachowania b.db. - S. Kużniecow

500 zł

15-11-2013
Para flakonów szklanych
Para flakonów szklanych, turkusowe szkło zdobione złotem, wys. 20,5 cm. Niemcy XIX/XX wiek.

300 zł

13-11-2013
Na śniegu - Y.Bolez
Obraz "Na śniegu", olej/płótno, wym. 33x41 cm., sygn. p.d. Y.Bolez 73

2 500 zł

20-11-2013
Martwa natura z rakiem - Rudolf
Obraz "Martwa natura z rakiem", olej/płótno, wym. 42x72 cm., sygn. l.d. Rudolf, XIX/XX w.

1 500 zł

20-11-2013
Martwa natura z arbuzem - Mongył J.
Obraz "Martwa natura z arbuzem", olej/płyta, wym. 25x40 cm.,sygn. l.d. Mongył J.

2 500 zł

13-11-2013
Lampka porcelanowa - sokół
Porcelanowa lampka nocna-sokół, wys.27 cm., nr. fabr.194

350 zł

20-11-2013
Konsolka z szufladką
Konsolka z szufladką (mocowana do ściany), mahoń, wym. 42x25 cm..

850 zł

19-11-2013
Komplet śniadaniowy
Komplet śniadaniowy - filiżanka, spodek + talerzyki deserowe. Śr. filiżanki 6,5cm, śr spodków 13, 17, 22cm.

150 zł

11-11-2013
Komplet kawowy - Rosenthal
Komplet kawowy na 2-ie osoby - Rosenthal

250 zł

13-11-2013
Jesień - S. Dommer , 1906
Obraz olej/płótno, wym. 52x71cm, sygn. p.d. S.Dommer 1906

2 500 zł

12-11-2013
Barek
Barek z szufladką i rozkładanymi bokami,mahoń, wysokość 73 cm., wym, blatu 48(118)x66 cm. Stan idealny.

750 zł

20-11-2013
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Na polowanie
Akwarela papier, wym. 15x31cm, sygn. l.d. A. Setkowicz

2 500 zł

11-11-2013
DEPARIS Daniel Gustave Jean (I poł. XX w.)
Portret kobiety
Obraz "Portret kobiety", olej/płótno, wym. 64x53 cm., sygn. p.g. Daniel Deparis, początek XX wieku.

9 500 zł

21-11-2013
MIESZKOWSKI Juliusz (ur. 1906 Piotrków)
Zniwa na Kurpiach
Juliusz M.Mieszkowski(1906 - ), obraz"Żniwa na Kurpiach",olej/płótno, wym. 38x46 cm., sygn.p.d. /wiązana/ M-Ski

1 550 zł

20-11-2013
SCHWEIKART Karol (1772 - 1855)
Portret mężczyzny - kawalera orderu Św. Stanisława , 1829
Karol Schweikart - (1772-1855), olej/pł., 68x53,5cm, sygnowany u dołu Schweikart 1829

10 000 zł

10-11-2013
KRZYŻAK Marian (1914 - 1984)
Ułan i dziewczyna
Marian Krzyżak, obraz "Ułan i Dziewczyna", olej/płótno, wym. 48x69 cm., sygn. l.d. M.Krzyżak

3 000 zł

20-11-2013
liczba obiektów: 35