Artessia Dom Aukcyjny
ul. Wilcza 55/63
00-679 Warszawa
665 705 563
salon@artessia.pl
poniedziałek - piątek: 12.00 - 19.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7)
KANELBA (Kanelbaum) Rajmund (1897-1960)
"Rybacy” , 1958
olej/ płyta, 50 x 60 cm; sygn. p,d.: Kanelba,
na oprawie opis: #25 / 'Fishermen' (1958)

Więcej informacji: www.artessia.pl
tel. 665 70 55 63, mail: salon@artessia.pl
19-03-2021
PUŁASKI Kazimierz (1861 – 1947)
Żniwa , 1895
olej/ płótno, 52 x 78 cm; sygn. l.d.: Kazimierz Pułaski / Warszawa 95
19-03-2021
POPIEL Tadeusz (1863 Szczucin - 1913 Kraków)
Pod Twoją obronę, XIX/XX w.
według tradycji rodzinnej przypisywany autorowi;
olej/ deska, 50,5 x 30 cm

Więcej informacji: tel. 665 70 55 63, mail: salon@artessia.pl
Obiekt certyfikuje Agencja AD-ARTE Adam Chełstowski.
18-12-2020
WIERUSZ Teresa (1931 - 2017)
Martwa natura z owocami, lata 50-te XX w.
gwasz, tusz/ papier, 14 x 21 cm;
ze spuścizny po artystce

19-03-2021
Grupa TWOŻYWO (rok powstania: 1995)
Pinokio, 1998 r. , 1998
szablon/ papier, 67,5 x 67,5 cm;
sygn. i opisany na odwrociu: twożywo 7/30

11-09-2020
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Akt młodej dziewczyny
ołówek/ papier, 30 x 20,5 cm
sygn. p.d.: WW, na odwrociu pieczęć: WW, numer: 002556

19-03-2021
SZERNER Władysław (1836-1915)
Hucułki jadące na wesele , 1907
gwasz/karton, 42x56 cm; sygn. p.d. Władysław Szerner / Monachium; na oprawie naklejka TZSP; stan zach.: niewielki odprysk farby p.g.

13 000 zł

06-01-2023
liczba obiektów: 7