Galeria Sztuki WIL-ART
Ratibora 27
84-141 Jurata
509 550 385
galeriajurata@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (33)
Wazon Rosenthal , 1950
Wazon Rosenthal, okuty srebrem wysokość:25cm, szerokość wlewu 8cm
26-09-2014
Głęboka Patera Rosenthal
Głęboka Patera Firmy: Rosenthal ,,Maria" Lata 20-ste XXw. Ręcznie malowana, złocona wysokość:8cm, szerokośc: 22cm
26-09-2014
TOLSTOY Alexander (1895 Petersburg - 1969 Szwecja)
Dziewczyna w kolorowej chuście , XX wiek
olej/płótno 33x41,5 sygnowana l.d. A.Tolstoy
22-09-2014
TUMIELEWICZ Czesław (ur. 1942)
Port w Helu II
akryl/płótno, 45,5 x 54,5cm sygn. p.d.: Tumiel
22-09-2014
,,Rysunek, wróżby" , 2009
,,Rysunek, wróżby", Akwaforta 9/10 Sygnowana: Tumielewicz 09 20,5cmX15cm
26-09-2014
,,Maski" , 2005
,,Maski", Akwatinta 5/10 Sygnowany: Czesław Tumielewicz 2005 Wymiary: 20.5x15cm
28-09-2014
,,Lustra" , 2007
,,Lustra",Akwatinta 19/30 Sygnowana : Czesław Tumielewicz 21X15cm, Praca oprawiona
26-09-2014
,,Kieliszek" , 2005
,,Kieliszek", Akwatinta Sygnowany: Czesław Tumielewicz 2005 Wymiary: 21x15cm
28-09-2014
MILIŃSKI Dariusz (ur.1957, Cieplice)
,,Ja Ptak" , 2013
,,Ja Ptak" Sygnowany: p.d. D.Miliński 2013 Wymiary:39,5x29,5cm Praca oprawiona
28-09-2014
ROSSARO Edgardo (XIX w.)
Portret Młodzieńca , 1895
ROSSARO Edgardo Ołówek/Papier
27-12-2014
BRZESKA Ewa
,,Dwie kury" , 2012
,,Dwie kury", olej/płótno Sygnowana: P.d EBrzeska2012 Wymiary:30x30cm Praca bez oprawy
07-10-2014
PŁÓCIENNIK Henryk (1933 - 2020)
Akt
akryl, pisak, akwarela, papier sygnowany podwójnie lewy bok i prawy dół wymiary: 51,5 x 27,5cm praca bez oprawy
09-10-2014
Akt , 1998
Sygnowany: p.d. H. Płóciennik 98 Wymiary:44,5x34,5cm Praca oprawiona
28-09-2014
SIBILSKI Jacek
Wołanie o deszcz , 2011
Ceramika połączona z drzewem . Wymiary: Wysokość-62cm, szerokość-10cm, Podstawa-11x11,5cm. Sygnowany: Jacek Sibilski 2011
11-09-2014
SIBILSKI Jacek
Tulipanny , 2012
Olej/płótno, wymiary: 100x90cm Sygnowany: na odwrocie Jacek Sibilski ,,Tulipanny" 2012, Obraz bez oprawy
12-09-2014
SIBILSKI Jacek
Medytacja
Ceramika połączona z drzewem. Wymiary: wysokość-29cm, szerokość-12cm, długość-16,5cm
11-09-2014
SIBILSKI Jacek
Mechanizm kobiety
Olej/płótno, wymiary: 60X73cm Obraz bez ramy
11-09-2014
SIBILSKI Jacek
Czereśnie
Olej/płótno, wymiary: 92,5X120 cm Sygnowany na odwrocie :JS. Obraz bez oprawy
11-09-2014
SIBILSKI Jacek
Cuciubabka , 2012
Olej/płótno, wymiary:50X73cm. Sygnowany na odwrocie : Jacek Sibilski ,,Ciuciubabka" 2012 Obraz oprawiony.
11-09-2014
SIBILSKI Jacek
Błękitna kopuła , 2008
Ceramika Wymiary: wysoka-44.4cm , szerokość podstawy-21.5cm Sygnowana: Jacek Sibilski 2008
11-09-2014
NOWOSIELSKI Jerzy (1923 Kraków - 2011 Kraków)
Tybetańska plaża , 1998
Serigrafia 6/50
Sygnowana: Jerzy Nowosielski 1998r
Wymiary: 60x80 cm
03-10-2014
,,Akt w oknie" , 1999
,,Akt w oknie", Serigrafia 10/60 Sygnowana: Jerzy Nowosielski 1999r Wymiary :70x55cm
03-10-2014
,,Akt Podwójny" , 1997
,,Akt Podwójny", Serigrafia 26/50 Sygnowana : Jerzy Nowosielski 1997r Wymiary: 77x58 cm Praca oprawiona
03-10-2014
TOKARCZYK Joanna
,,Rok Smoka" , 2012
,,Rok Smoka", olej/płótno Sygnowany:P.d TOja Wymiary : 70x80cm praca bez oprawy
07-10-2014
LENSKY LENGLARD Michael (ur. 1953)
Obraz Marynistyczny
Obraz Marynistyczny olej/płyta Sygnowany: p.d Lensky Wymiary: 18x24cm
07-10-2014
liczba obiektów: 33