Galeria Five o'clock
Giełdowa 8 C
78-100 Kołobrzeg
jarczun74@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (20)
Gołębie chodnikowe , 2012
Piotr Pilawa 2012r., olej na płótnie, wym. 68x48cm w świetle ramy. Obraz sygn. l.d. "Pilawa 2012

2 160 zł

16-05-2016
bez tytułu , 2015
Danuta Bożek-Żak, 2015r., bez tytułu, akryl na płótnie, wym. 49x39cm w świetle ramy

1 550 zł

28-08-2015
bez tytułu , 2015
Danuta Bożek-Żak, 2015r., bez tytułu, pastel na papierze, wym. 21x31 cm w świetle passe-partou

850 zł

28-08-2015
"Włoska uliczka" , 2017
Karina Jaźwińska "Włoska uliczka" 2017r., akwarela,
wym.: 19x33cm w świetle passe-partout

770 zł

13-04-2017
"Wieczór na plaży" , 2017
Karina Jaźwińska „”Wieczór na plaży”” 2017r., akwarela,
wym.: 22x49cm w świetle passe-partout

990 zł

13-04-2017
"Nadmorski Park , 2017
Karina Jaźwińska „Nadmorski park”
akwarela na płótnie, wym. 40x60cm

1 200 zł

13-04-2017
"Kot odwrócony" , 2008
Piotr Pilawa 2008r., olej na płótnie, wym. 32x58cm. w świetle ramy. Obraz sygn. p.d.:"08 Pilawa"

2 700 zł

16-05-2016
"Gołębie - tryptyk" , 2007
Piotr Pilawa 2007r., olej na płycie, wym. 54x48cm. w świetle ramy, obraz sygn. p.d. "Pilawa '07

1 440 zł

16-05-2016
"Bazylika Kołobrzeg" , 2017
Karina Jaźwińska „Bazylika Kołobrzeg” 2017r., akwarela,
wym.: 21x26cm w świetle passe-partout

770 zł

13-04-2017
ŻYWIECKI Aleksander
"Forsycje" , 2017
Aleksander Żywiecki „Forsycje”,
olej na płótnie,
wym.: 21x14cm w świetle ramy

1 100 zł

14-04-2017
PURZYCKA Edyta (ur. 1968, Wrocław)
W kaczeńcach , 2013
Edyta Purzycka „W kaczeńcach” 2013r.,
wklęsłodruk 29/50,
wym.: 28x33cm w świetle passe-partout

400 zł

14-04-2017
Trzy gracje , 2011
Edyta Purzycka „Trzy Gracje” 2011r., wklęśłodruk 28/50, wym. 17x20cm w świetle ramy

200 zł

30-04-2015
"Jesienne odloty" , 2013
Edyta Purzycka „Jesienne odloty”, wklęsłodruk 23/50,

400 zł

14-04-2017
MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
NAFPLIO , 1993
akryl, płótno, wym. 45x45cm. obraz sygn. prawy górny róg: "Franciszek Maśluszczak 1993"
12-11-2015
TROJAN Henryk
"Wnętrze z żółtą kanapą" , 2017
Henryk Trojan "Wnętrze z żółtą kanapą" 2017r., olej na płycie, wym. 50x40 cm w świetle ramy. Obraz sygn. pd. :Trojan 2017"

1 500 zł

14-04-2017
PIELKA-KETHER Jolanta
Słonecznie
Jolanta Pielka-Kether, linoryt 8/25, wym. 20x17cm w świetle passe-partout

750 zł

05-05-2015
PIELKA-KETHER Jolanta
"Until Ahen" , 2017
J.M. Pielka-Kether „Until Ahen” linoryt
wym.: 75x55cm w świetle ramy

1 350 zł

13-04-2017
PIELKA-KETHER Jolanta
"Mneme" , 2017
J.M. Pielka-Kether „Mneme” 2017r., linoryt 6/45,
wym.: 75x55cm w świetle ramy

1 350 zł

13-04-2017
PIELKA-KETHER Jolanta
"Enid" , 2017
J.M. Pielka-Kether „Enid” linoryt 3/45,
wym.: 60x50cm w świetle ramy

1 250 zł

13-04-2017
PIELKA-KETHER Jolanta
"..."
J.M.Pielka-Kether „…”, linoryt 8/25, 20x17cm w świetle passe-partout

750 zł

05-05-2015
liczba obiektów: 20