Galeria Foksal 17
ul. Foksal 17
​00​-372 Warszawa
517 213 615
galeria@foksal17.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (308)
Olej na płótnie pt. "Nad brzegiem morza"
Ultranowoczesny obraz Łukasza Dziedzica pt. "Nad brzegiem morza" wykonany techniką olejną na płótnie. Obraz w formacie 120 × 60 cm, dostępne z certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Współczesnej Foksal 17.

3 500 zł

26-05-2022
Kwiaty XXX , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

19 000 zł

04-09-2017
Inkografia Tomka Sętowskiego pt. "Kobieta przyszłości" (ed.5/50). Praca w formacie (zadruk) 47 × 72 cm z 2020 roku. Inkografia dostępna jest z podpisanym przez artystę certyfikatem autorskim oraz certyfikatem autentyczności Galerii Sztuki Foksal 17

6 000 zł

25-07-2022
Inkografia pt. "Archipelag" ( ed. 1/50) , 2007
Unikatowa inkografia Jacka Yerki pt. "Archipelag" (ed. 1/50). Wydruk z niskonakładowych serii o wyjątkowej jakości i trwałości. Praca z 2020 roku w formacie (zadruk) 60 × 54 cm. Sygnatura: front, prawy, dolny róg.

4 000 zł

12-04-2022
Batalia czerwieni z błękitem , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213 615

8 500 zł

04-09-2017
Akt z lusterkiem(ed.21/50) , 1997
Grafika wykonana techniką serigrafii barwnej, wymiary 51 cm x 75 cm, sygnatura w prawym dolnym rogu Jerzy Nowosielski.

15 000 zł

12-07-2019
"Shades Of Red I" / Cai Caslavinieri , 2018
certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17 /
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

23-08-2018
"Shades Of Blue I" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 500 zł

04-10-2018
"Galaxy" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
"Black Whales" / Cai Caslavinieri , 2018
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

3 600 zł

04-10-2018
DOBRODIY Alexander
Wieczór Alladyna , 2016

galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

10 000 zł

03-07-2017
DOBRODIY Alexander
Piknik , 2013
80 x 60 cm / 2013 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

4 800 zł

14-12-2016
DOBRODIY Alexander
Olej na płótnie pt. "Motyw architektoniczny"... , 2004
Oryginalny obraz Alexandra Dobrodiya z 2004 roku, wykonany techniką olejną na płótnie, praca pt. "Motyw architektoniczny" w formacie 50 × 35 cm. Obraz dostępna z certyfikatem autentyczności Galerii Foksal 17.

1 800 zł

13-04-2022
DOBRODIY Alexander
Odrodzenie , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
tel. 517 213

3 500 zł

08-08-2017
DOBRODIY Alexander
Niebieski poranek , 2016
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 700 zł

24-06-2017
DOBRODIY Alexander
Mgła o poranku , 2012
100 x 73 cm / 2012 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

7 500 zł

13-12-2016
DOBRODIY Alexander
Martwa natura z jabłkiem , 2014
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213

1 500 zł

22-03-2017
DOBRODIY Alexander
Baletnice , 2007
90 x 90 cm / 2007 rok / olej na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

8 000 zł

08-12-2016
MARKOVYCH Anastazja (ur. 1979)
Olej na płótnie pt. Tajemnice Zapomnianych Snów , 2021
"Tajemnice Zapomnianych Snów" autorstwa Anastasiyi Markovych. Dzieło wykonane techniką olejną na płótnie w 2021 roku. Praca w formacie 73 × 100 cm.Sygnatura: na froncie w prawym, dolnym rogu. Na rewersie znajduje się certyfikat autorski oraz

75 000 zł

10-03-2022
TROC Andrzej (ur. 1953)
Wystrugany , 2008
34 x 46 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

800 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Syrenka , 2011
80 x 100 cm / 2011 rok / akrylj na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 6

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Solaris , 2011
80 x 100 cm / 2010 rok / akryl na płótnie / blejtram sosnowy + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Ramzes , 2009
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 61

2 500 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Kapelusznik , 2008
70 x 100 cm / 2008 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
TROC Andrzej (ur. 1953)
Herod , 2009
70 x 100 cm / 2010 rok / akryl na kartonie + rama / sygnowany - front, prawy dolny róg / certyfikat autentyczności Galeria Sztuki Współczesnej Foksal 17/
galeria@foksal17.pl
www.foksal17.pl
517 213 615

2 000 zł

20-03-2017
/13
liczba obiektów: 308