Antyki - Galeria - Dom Antyków
Plc Wolności 19
11-130 Orneta
607 073 579
egw@wp.pl
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (12)
Wazon secesyjny cyna sygnowany Jules Desbois , 1900
Unikat na rynku antykwarycznym, wazon secesyjny , cyna , Paryż , sygnowany Jules Desbois . Polecam.
19-03-2021
Torebka wieczorowa srebro Warszawa 1895 rok , 1895
Torebka wieczorowa srebro Warszawa 1895 rok stan idealny, waga 550 g, próba 84,
wymiary 21 x18 cm, długość łańcuszka około 50 cm,

1 550 zł

29-08-2016
Szafa gdańska blenda biedermeier 1830 kolekcja... , 1830
Wyjątkowy mebel , szafa -blenda wykonana w Gdańsku około 1830 roku , biedermeier , drewno iglaste okleinowane brzozą, z tzw kolekcji Basnera . Stan wręcz idealny. Polecam.
19-03-2021
Rzeźba sakralna Stanisław Zagajewski ołtarz
Efektowna rzeźba Stanisław Zagajewskiego, część ołtarza wykonywanego do muzeum art brut w Lozannie.Informacje i pytania tel.607 073 579.Zapraszam i polecam.
13-08-2020
Rzeźba Madonna szkoła zakopiańska R. Olszowski
Rzeźba Madonna , drewno brzost, szkoła zakopiańska ,Roman Olszowski, wysokość 60 cm, stan idealny. Polecam.
09-10-2021
Krucyfiks rzeźba szkoła zakopiańska 1909 rok
Znakomita szkoła zakopiańska , krucyfiks , drewno, datowany, sygnatura mało czytelna. Figura o wysokości około 50 cm, całość z krzyżem około 90 cm.
29-10-2020
Porcelanowa figura małpy z wytwórni Volkstedt Rudolstadt , z roku około 1780,wysokość 42 cm, sygnowana - Okres Christiana None. Informacje te. 607 073 579.
14-08-2020
Chciwość szkoła zakopiańska datowany 1945 , 1945
Rzeźba drewno lipowe, datowane 1945 rok, sygnatura MH
szkoła zakopiańska. Wysokość 55 cm, podstawa 17x17 cm.Pytania telefon 607 073 579. Polecam i zapraszam.
29-03-2019
BOGUSŁAWSKI Jan (1910 Warszawa - 1982 Warszawa)
Unikatowy fotel gabinetowy z Urzędu Rady Ministrów, około 1950 rok, projekt JAN BOGUSŁAWSKI, rzeźba Stanisław Sikora . W ofercie 2 sztuki. Polecam.
22-10-2020
ŻAROFFE Jan
Góral z fajką , 1940
Góral z fajką, rzeźba drewno lipowe barwione, sygnatura ołówkiem , mało czytelna, zdjęcia i pytania tel. 607 073 579
19-07-2019
MILLER Janusz (1914 Kielce - ?)
Mnich rzeźba drewno sygnowana JM -Janusz Miller ?
Rzeźba - głowa mnich , drewno , częściowo czernione, wysokość 30 cm, sygnowana JM, szkoła zakopiańska, informacje i zdjęcia tel. 607 073 579
17-08-2020
ZAGAJEWSKI Stanisław (1927 - 2008)
Ptak figura Art Brut ceramika szkliwiona
Figura Ptaka , poski ART BRUT, glina malowana - wypalana.sygnowana SZ na stopie,stan idealny, wysokość 28 cm.

2 900 zł

26-10-2016
liczba obiektów: 12