Warszawski Dom Aukcyjny
ul. Wilcza 69
00-679 Warszawa
609 444 555
warszawskida@gmail.com
poniedziałek - piątek: 11.00-18.00
sobota: 11.00-15.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (21)
SETKOWICZ Adam (1876 Kraków - 1945 Kraków)
Zima
Zima
olej, płótno; 45 x 94 cm;
sygn. l. d.: A. Setkowicz
cena: 11 700 zł

11 700 zł

18-10-2017
KARPIŃSKI Alfons (1875 - 1961)
Azalie, [1923] , 1923
Azalie, [1923]
olej, tektura; 70,5 x 89,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: a Karpiński 1923
cena: 43 000 zł

43 000 zł

18-10-2017
BOUVIER Arthur (1837 Bruksela - 1921)
Pejzaż z Antwerpii
Pejzaż z Antwerpii
olej, płótno dublowane; 60 x 101 cm;
sygn. l. d.: A Bouvier
cena: 29 500 zł

29 500 zł

18-10-2017
WYGRZYWALSKI Feliks Michał (1875 - 1944)
Na Capri, [1923] , 1923
Na Capri, [1923]
olej, płótno; 72,5 x 100,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: F.M.Wygrzywalski / Na Capri / 1923
cena: 30 800 zł

30 800 zł

18-10-2017
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Autoportret z paletą , 1910
Autoportret z paletą, ok. 1910
olej, tektura; 29 x 22 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski
cena: 100 000 zł

100 000 zł

18-10-2017
STANISŁAWSKI Jan (1860-1907)
JAN STANISŁAWSKI (1860 - 1907)
PEJZAŻ
olej, płótno; 40 x 37 cm
niesygn.

60 000 zł

06-12-2017
KOSSAK Jerzy (1886 Kraków - 1955 Kraków)
Kirasjerzy , 1922
Kirasjerzy, [1922]
olej, płótno; 59 x 69 cm;
sygn. i dat. p. d.: Jerzy Kossak 1922
cena: 34 500 zł

34 500 zł

18-10-2017
WYCZÓŁKOWSKI Leon (1852 Huta Miastkowska k. Siedlec - 1936 Warszawa)
Panorama Krakowa (Dachy Krakowa)
akwarela, papier; 26,5 x 37,5 cm;
sygn. p. d.: Leon Wyczółkowski
cena: 81 400 zł

81 400 zł

18-10-2017
BLOND Maurice (Blumenkranc) (1899-1974)
Kwiaty w wazonie
Kwiaty w wazonie
olej, płótno; 65,5 x 54 cm;
sygn. l. d.: M. Blond
cena: 6 800 zł

6 800 zł

18-10-2017
FILIPKIEWICZ Mieczysław (1891-1951)
Stodoła
Stodoła
olej, tektura; 49 x 66,5 cm;
sygn. p. d.: MIECZYSŁAW FILIPKIEWICZ
cena: 5 500 zł

5 500 zł

18-10-2017
Potok
Potok
olej/dykta; 15,5 x 34 cm;
cena: 9 700 zł

9 700 zł

18-10-2017
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Pejzaż podgórski, [przed 1939]
olej, tektura; 25 x 30 cm;
sygn. p. d.: Rafał Malczewski
cena: 24 500 zł

24 500 zł

18-10-2017
MALCZEWSKI Rafał (1892-1965)
Kwiaty w dzbanie
Kwiaty w dzbanie
akwarela/papier; 54 x 36 cm;
sygn. p.d.: Rafał Malczewski
Cena: 7 100 zł

7 100 zł

18-10-2017
BORYSOWSKI Stanisław (1901 Lwów - 1988 Toruń)
Pejzaż z torami kolejowymi
olej, płótno; 61,5 x 70, 5 cm;
sygn. p. d.: Borysowski
cena: 9 700 zł

9 700 zł

18-10-2017
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
Kwitnący sad
Kwitnący sad
olej, płótno; 36 x 49 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
cena: 23 500 zł

23 500 zł

18-10-2017
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
Sosny
Sosny
olej, tektura; 32 x 44,5 cm;
sygn. p. d.: St. Paciorek
cena: 4 300 zł

4 300 zł

18-10-2017
AJDUKIEWICZ Tadeusz (1852 - 1916)
W stepie
W stepie
olej, płótno; 40,5 x 61,5 cm;
sygn. p. d.: Tadeusz Ajdukiewicz
cena: 31 900 zł

31 900 zł

18-10-2017
RYBKOWSKI Tadeusz (1848 Kielce - 1926 Lwów)
Pejzaż z Zakopanego, [1906] , 1906
Pejzaż z Zakopanego, [1906]
akwarela, papier; 6 x 16 cm;
sygn. i napis autorski: Zakopane 1906 p. d.: TRybko
cena: 1 600 zł

1 600 zł

18-10-2017
ZIOMEK Teodor (1874 Skierniewice - 1937 Warszawa)
Wiosenna Łąka
Wiosenna Łąka
olej, płótno; 66 x 80 cm;
sygn. p. d.: T.ZIOMEK
cena: 10 000 zł

10 000 zł

18-10-2017
TARANCZEWSKI Wacław (1903 - 1987)
Artysta w pracowni, [1943] , 1943
Artysta w pracowni, [1943]
pastel, akwarela, papier; 97,5 x 67,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: T. czerwiec 1943
cena: 12 200 zł

12 200 zł

18-10-2017
WEISS Wojciech (1875 Leorda w Rumunii-1950 Kraków)
Przed domem w Kalwarii, [1908] , 1908
Przed domem w Kalwarii, [1908]
olej, tektura; 42 x 27 cm;
sygn. p. d.: WW [monogram wiązany czarną farbą]
cena: 16 000 zł

16 000 zł

18-10-2017
liczba obiektów: 21