Srebrna cukiernica skrzynkowa zamykana na kluczyk, bogato zdobiona dekoracją foloralną; sygnowana, punca złotnika “FA”.
Wymiary: 14x12x10 cm
Waga: 518 g
8 900 zł
26-07-2024
Nowość
Patera, Polska, k. XIX w.
Platerowana patera, wsparta na czterodzielnej stopie z wolutami i trzonie zdobionym liśćmi, z misą kolistą, obrzeżoną dekoracją z motywem liści i winogron.
Wysokość: 20 cm
Średnica: 21 cm
1 300 zł
26-07-2024
Nowość
Plater sygnowany.
Wysokość: 23 cm
900 zł
24-07-2024
Nowość
SZEWCZENKO Konstanty (1910-1991)
"Przy lekturze"
Olej na płótnie, sygnowany p. d.: "K. Szewczenko"
Wymiary w ramie: 64,5x54,5 cm (50x40 cm)
4 900 zł
24-07-2024
Nowość
Broszka z perłami
Złoto pr. 585, perły.
Waga: 3,8 g
Średnica: 2,8 cm
1 800 zł
19-07-2024
Nowość
Naszyjnik z chalcedonami
Długość: 54 cm
950 zł
18-07-2024
Nowość
Bransoletka z granatami, pocz. XX w.
Srebro, granaty.
Długość: 20 cm
950 zł
18-07-2024
Nowość
Broszka z opalem
Srebro, opal, markazyty.
Wymiary: 5x1,5 cm
990 zł
17-07-2024
Nowość
Bransoletka secesyjna
Złocona bransoletka z perłami.
Średnica: 5,8 cm
970 zł
17-07-2024
Nowość
„Sikorka” Hugo Meisel, Rosenthal, 1953-1956
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.
Wymiary: 9x8x4 cm
750 zł
04-12-2023
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.
Wysokość: 17 cm
1 500 zł
02-01-2019
“Warszawa”
Akwarela na papierze.
Wymiary w ramie: 66x82 cm (48x65 cm)
3 500 zł
29-08-2023
“Putto na marabucie”, pocz. XX w.
Rzeźba cynowa, sygnowana “P”.
Wysokość: 12 cm
Średnica podstawy: 5,5 cm
950 zł
14-05-2024
“Portret damy w kapeluszu”, ok. 1900 r.
Olej na płótnie.
Wymiary w ramie: 127x92 cm (112x79 cm)
12 000 zł
10-07-2023
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.
Wymiary: 14,5x11x7,5 cm
1 950 zł
10-08-2023
“Dziewczynka”, Michel Victor Acier, Miśnia, XIX w.
Wysokość: 14,5 cm
4 800 zł
28-09-2023
“Akt z dzbanem”, XX w.
Ceramika, sygnowana wyciskiem.
Wymiary: ok. 48x16x21 cm
1 200 zł
01-08-2023
Żyrandol, Francja, XIX w.
9 900 zł
04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.
3 300 zł
15-01-2019
Żardiniera, XX w.
Bogato zdobiona żardiniera wykonana ze srebra pr. 800, złocona wewnątrz.
Waga: 364 g
Wymiary: 11,5x28,5x13 cm
3 500 zł
18-10-2023
Żardiniera z wkładem szklanym; srebro pr. 800, puncowane.