CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1301)
May Austin Claus "Popołudniowa lektura", 1909 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld.: "M.A.Claus 09"

Wymiary w ramie: 59x45 cm (36x51 cm)

2 400 zł

18-06-2024
Nowość
WODZINOWSKI Wincenty (1866-1940)
„W tańcu"
Olej na płycie, sygnowany ld.:"W. Wodzinowski"

Wymiary w ramie: 70x90 cm (50x70 cm)

14 000 zł

18-06-2024
Nowość
LINDEMAN Emil (LINDEMANN) (1864-ok. 1945)
"Zimą przez wieś"
Olej na kartonie, sygnowany ld.: "E. Lindeman"

Wymiary w ramie: 43x54 cm (32x42 cm)

8 500 zł

18-06-2024
Nowość
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
“Portret mężczyzny”
Olej na tekturze, sygnowany l.d. "Wlastimil Hofman".

Wymiary w ramie: 47,5x63 cm (35,5x50)
17-06-2024
Nowość
NOAKOWSKI Czesław
"Polskie morze", 1933 r.
Olej na płótnie, sygnowany. opisany i datowany pd.: "Polskie morze 1933 C.Noakowski"

Wymiary w ramie: 51x81 cm (45x73 cm)

3 500 zł

17-06-2024
Nowość
Cesare Maldura "Nad zatoką neapolitańską"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "Maldura"

Wymiary w ramie: 42x58 cm (30x46 cm)

2 600 zł

17-06-2024
Nowość
Allesandro Sani "Z wizytą u niani"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "A. Sani".

Wymiary w ramie: 100x85 cm (74x52 cm).

Na rewersie nalepki aukcyjne. Rama ręcznie rzeźbiona i złocona.

29 000 zł

17-06-2024
Nowość
PACIOREK Stanisław (1889-1952)
"Letni dzień przed domem"
Olej na dykcie, sygnowany pd.:" St.Paciorek"

Wymiary w ramie: 49x60 cm (34x45 cm)

6 500 zł

13-06-2024
Nowość
COUSEN Charles (1813 - 1889)
"Wenecja"
Olej na płótnie, sygnowany ld.: "Ch.Cousin"

Wymiary w ramie: 77x65 cm (66x54 cm)

12 500 zł

13-06-2024
Nowość
Taca, Władysław Rogalski, Kraków, 1931 - 1963
Srebro pr. 3, puncowane, monogram złotnika “WLR”.

Wymiary: 39x27 cm

Waga: 819 g

Władysław Rogalski - krakowski złotnik, prowadził zakład cyzelersko-srebrniczy przy ul.Rolnej 7.

4 900 zł

11-06-2024
Nowość
Kwietnik, Niemcy, XIX/XX w.
Drewniany kwietnik z marmurowym blatem i dekoracjami z brązu złoconego.

Wysokość: 83 cm

Średnica blatu: 31 cm

2 400 zł

11-06-2024
Nowość
Huculska okładka księgi; drewno, intarsje, inkrustacje mosiądzem, koralikami i macicą perłową, sygnowana i opisana od wewnątrz. Posiada nieliczne ubytki widoczne na zdjęciach.

Wymiary: 34x24x6 cm

5 500 zł

11-06-2024
Nowość
„Sikorka” Hugo Meisel, Rosenthal, 1953-1956
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 9x8x4 cm

750 zł

04-12-2023
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
“Warszawa”
Akwarela na papierze.

Wymiary w ramie: 66x82 cm (48x65 cm)

3 500 zł

29-08-2023
“Putto na marabucie”, pocz. XX w.
Rzeźba cynowa, sygnowana “P”.

Wysokość: 12 cm

Średnica podstawy: 5,5 cm

950 zł

14-05-2024
“Portret damy w kapeluszu”, ok. 1900 r.
Olej na płótnie.

Wymiary w ramie: 127x92 cm (112x79 cm)

12 000 zł

10-07-2023
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 14,5x11x7,5 cm

1 950 zł

10-08-2023
“Dziewczynka”, Michel Victor Acier, Miśnia, XIX w.

Wysokość: 14,5 cm

4 800 zł

28-09-2023
“Akt z dzbanem”, XX w.
Ceramika, sygnowana wyciskiem.

Wymiary: ok. 48x16x21 cm

1 200 zł

01-08-2023
Żyrandol, Francja, XIX w.

9 900 zł

04-02-2019
Żyrandol neoklasycystyczny, Polska, ok. 1900 r.
Żyrandol elektryczny na dziewięć żarówek, mosiądz, szkło. Długość 88 cm.

3 300 zł

15-01-2019
Żardiniera, XX w.
Bogato zdobiona żardiniera wykonana ze srebra pr. 800, złocona wewnątrz.

Waga: 364 g

Wymiary: 11,5x28,5x13 cm

3 500 zł

18-10-2023
Żardiniera z wkładem szklanym; srebro pr. 800, puncowane.

Wymiary: 17x36x15,5 cm

8 300 zł

18-10-2023
Żardiniera z wkładem szklanym; srebro puncowane.

Wymiary: 7x16x9 cm

3 300 zł

18-10-2023
/53
liczba obiektów: 1301