CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1252)
Filiżanka, Miśnia, XIX w.
Porcelana ręcznie malowana w stylu kakiemon, sygnowana.

Średnica spodka: 14 cm

Średnica filiżanki: 8 cm

Wysokość filiżanki: 4,5 cm

950 zł

24-04-2024
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: 17,5x13x9 cm

1 400 zł

24-04-2024
Nowość
STAŻEWSKI Henryk (1894 - 1988)
“Bez tytułu”, 1986 r.
Akryl na płycie pilśniowej, sygnowany i datowany na odwrociu: “1986 H. Stażewski”.

Wymiary: 59x72 cm

99 000 zł

24-04-2024
Nowość
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana znakiem firmowym Hutschenreuther i nazwiskiem autora.

Wymiary: 20x16x6,5 cm

1 400 zł

23-04-2024
Nowość
Jamnik, Georg Küspert , Rosenthal, 1934-1956

Wymiary: 9,5x10,5x7 cm

790 zł

23-04-2024
Nowość
Patera, Potschappel, Drezno, pocz. XX w.
Patera porcelanowa, ręcznie malowana, częściowo złocona, sygnowana.

Wymiary: 7,5x41x31 cm

1 900 zł

23-04-2024
Nowość
Dziewczyna z bukietem, Chodzież, poł. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana i opisana “Ręcznie malowana”.

Wysokość: 22,5 cm

1 200 zł

22-04-2024
Nowość
KALFAS Franciszek (1898 – 1968)
Markiza, Ćmielów, ok. 1960 r.
Porcelana ręcznie malowana, częściowo złocona.

Wysokość: 33 cm

2 300 zł

22-04-2024
Nowość
MIECZNIK Władysław (1903 - 1989)
Łucznik, Warszawa, po 1946 r.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z kamienia plakietka “WYTWÓRNIA ARTYSTYCZNA WŁADYSŁAW MIECZNIK WARSZAWA MARSZAŁKOWSKA 108”.

Wysokość: 59 cm

Wymiary podstawy: 20x17 cm

6 900 zł

22-04-2024
Nowość
U źródła, Józef Szewczyk, Ćmielów, lata 40. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, opisana: "Ręcznie malowana"

Wymiary: 12x6x6 cm

1 200 zł

19-04-2024
Nowość

Wymiary: 14x10x7,5 cm

2 500 zł

19-04-2024
Nowość

Wymiary: 14x10x7,5 cm

2 500 zł

19-04-2024
Nowość
ŚLIWOWSKA-WAWRZYNIAK Zbigniewa (1931 Rejowice - 2003 Wałbrzych)
Grzybiarka, Ćmielów, lata 50. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana, ręczny wypis: "C-506-967"

Wymiary: 17x5,5x5 cm

900 zł

18-04-2024
Nowość
ORTHWEIN Hanna (1916 Warszawa - 1968 Warszawa)
Bażant królewski, po 1958 r.

Wymiary: 20x11x4 cm

1 800 zł

18-04-2024
Nowość
Ilma Bernáth "Pierrot i Kolombina”
Para temper na papierze, sygn. “Bernath"

Wymiary w ramie: 34,5x34,5 cm (23x23 cm) każda

5 900 zł

18-04-2024
Nowość
TALWIŃSKI Igor (1907 Warszawa - 1983 Paryż)
"Akt z marynistyką"
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "Igor Talwiński" oraz po prawej końcówką pędzla w farbie: "Talwiński"

Wymiary w ramie: 74x94 cm (60x80 cm)
Obiekt został sprzedany

11 000 zł

17-04-2024
REYCHAN Stanisław (1850 - 1919)
Tusz na papierze, sygnowani i datowany ld.: "RSt 1907"

Wymiary w ramie: 49x59 cm (23x30 cm)

2 900 zł

17-04-2024
Nowość
ŁOPUSZNIAK Władysław (1904 Tarnopol - 1996 Monachium)
"Portret Pani AP", przed 1938 r.
Olej na płótnie, sygnowany pd.: "WŁ. ŁOPUSZNIAK"

Wymiary w ramie: 90x71 cm (85x66 cm)

Na rewersie cztery nalepki wystawowe, m.in: TPSP w Krakowie, TPSP we Lwowie.

7 500 zł

17-04-2024
Nowość
NARUSZEWICZ Mieczysław (1923 Warszawa - 2006 Warszawa)
Pantera, Ćmielów, lata 60-te XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana

Wymiary: 12x7x7 cm

1 900 zł

16-04-2024
Nowość
BORATYŃSKI (wł. JURKIEWICZ) Emil (1806 lub 1810 - 1876 Paryż)
“Odpoczywająca dama”
Olej na płótnie, sygnowany słabo widocznym monogramem l.d. “E.B.”, opisany na rewersie “K.E. Boratyński 27 J'Enfer Paris”.

Wymiary w ramie: 47x40 cm (41x33 cm)

18 000 zł

16-04-2024
Nowość
CZEDEKOWSKI Bolesław Jan (1885 Wojniłów - 1969 Wiedeń)
"Martwa natura z różami", 1915 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany ld.: "Czedekowski B. 1915"

Wymiary w ramie: 98x78 cm (75x60 cm)

29 000 zł

16-04-2024
Nowość
„Sikorka” Hugo Meisel, Rosenthal, 1953-1956

Wymiary: 9x8x4 cm

750 zł

04-12-2023
„Dziewczyna grająca na mandolinie”, początek XX w.
Brąz cyzelowany, patynowany, na podstawie z onyxu.

Wysokość: 17 cm

1 500 zł

02-01-2019
“Warszawa”
Akwarela na papierze.

Wymiary w ramie: 66x82 cm (48x65 cm)

3 500 zł

29-08-2023
“Portret damy w kapeluszu”, ok. 1900 r.
Olej na płótnie.

Wymiary w ramie: 127x92 cm (112x79 cm)

12 000 zł

10-07-2023
/51
liczba obiektów: 1252