CH Panorama
Aleja Witosa 31
00-710 Warszawa
22 642 30 63
601 53 50 56
info@galeriazak.pl
poniedziałek - piątek
11.00 - 19.00
sobota 11.00 - 16.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (1203)
Stół, XIX w.
Bogato rzeźbiony, rozkładany stół mahoniowy.

Wymiary blatu: 120x80 cm

Wysokość: 75 cm

5 900 zł

28-02-2024
Nowość
Bransoleta srebrna
Srebro filigran.

Długość: 18 cm

530 zł

28-02-2024
Nowość
Malarz polski “Pejzaż tatrzański”
Olej na kartonie.

Wymiary w ramie: 46x61 cm (34x49 cm)

2 900 zł

28-02-2024
Nowość
Węgiel i kredka na papierze.

Wymiary w ramie: 49x40 cm (34x25 cm)

1 900 zł

27-02-2024
Nowość
Ernest Jean Delahaye “Bitwa pod Marengo” 1920 r.
Olej na płótnie, sygnowany i datowany “E.J.DELAHAYE 19V20”.

Wymiary w ramie:60x80 cm (43x60 cm)

13 000 zł

27-02-2024
Nowość
BEREZOWSKA Maja (1898 - 1978)
„Pocałunek”, 1955 r.
Akwarela, tusz na papierze, sygn. i dat. „maja 55”.

Wymiary w ramie: 31x36 cm (13x18,5 cm)

5 500 zł

27-02-2024
Nowość
Ichihara Nagamitsu - Tantō, Japonia, ok. 1930 r.
Drewno, stal, skóra.

Sygn. "長光道" - "Nagamitsu michi"

Długość całkowita w pochwie: 45 cm, dł. bez pochwy: 41 cm, dł. głowni: 27 cm.

8 500 zł

26-02-2024
Nowość
Radosny Budda, Chiny, 1912-49
Porcelana famille verte z Okresu Republiki, ręcznie malowana, naszkliwnie farbami emaliowymi i złocona.

Budda śmiejacy się, trzymający w rękach złotą sztabkę (w chińskiej historii "yuanbao" - starożytny środek płatniczy) symbolizuje bogactwo i dostatek

1 900 zł

26-02-2024
Nowość
Technika mieszana; drapowane tkaniny, sygn.

Wymiary w ramie: 53x41 cm

Wymiary lalki: ok. 20x29 cm

1 200 zł

26-02-2024
Nowość
Paterka, poł. XIX w.
Srebro puncowane, punce częściowo zatarte, monogram złotnika “TW”, szkło dwubarwne, barwione w masie.

Wysokość: 22 cm

Średnica: 29 cm

2 500 zł

23-02-2024
Nowość
Bombonierka, Włochy, XIX w.
Srebro pr. 800, punce częściowo zatarte.

Wymiary: 13x23x14 cm

Waga: 628 g

3 500 zł

23-02-2024
Nowość
Bokser, Theodor Kärner, Rosenthal, lata 50. XX w.
Porcelana ręcznie malowana, sygnowana.

Wymiary: ok. 8x7x7,5 cm

690 zł

23-02-2024
Nowość
Theodor Madsen “Foka”, Royal Copenhagen, 1956 r.

Wymiary: 27x24x19

1 990 zł

22-02-2024
Nowość
LASZCZKA Konstanty (1865-1956)
Wazon z pająkami, Hydraulika Skawina, 1923-1924
Fajans szkliwiony.
Wysokość: 21,5 cm
Średnica wlewu: 14 cm

4 800 zł

22-02-2024
Nowość
KORECKI Wiktor (1890-1980)
"Sianokosy", 1924 r.
Olej na płótnie, sygn. i dat. l.d. “W.Korecki 1924”.

Wymiary w ramie: 58x64 cm (34x49 cm)

9 900 zł

22-02-2024
Nowość
Cietrzew, Chodzież, 1949-1964

Wymiary: 9x9x6 cm
Obiekt został sprzedany

330 zł

21-02-2024
JÓZEFCZYK Zygmunt (1881-1966)
“Święcenie plonów”
Akwarela na papierze, sygn. l.d. “Z.Józefczyk”

Wymiary w ramie: 38x26,5 cm (29,5x19 cm)

1 500 zł

21-02-2024
Nowość
Humidor, Włochy, XX w.
Humidor na papierosy lub cygaretki wykonany z onyxu i metalu, wewnątrz wbudowana pozytywka.

Wysokość: 28 cm

2 200 zł

21-02-2024
Nowość
Paterka, XIX/XX w.
Szkło dwubarwne, barwione w masie, podstawa z brązu.

Wysokość: 18 cm

Średnica: 16 cm

850 zł

20-02-2024
Nowość
Mężczyzna z koszem, Polska, lata 20. XX w.
Rzeźba w drewnie.

Wymiary: 31x13x10 cm

1 800 zł

20-02-2024
Nowość
Broszka z ametystem
Srebro złocone, ametyst.

Wymiary: 4,8x1 cm

850 zł

20-02-2024
Nowość
Cukiernica z wkładem szklanym, plater sygnowany „B Henneberg Warszawa”. Model katalogowy 2387.

Wysokość: 15 cm Średnica: 10 cm

550 zł

19-02-2024
Nowość
Żardiniera z wkładem szklanym, plater sygnowany „Bcia Henneberg”. Model katalogowy 3770.

Wysokość: 20 cm

Średnica: 27 cm

1 900 zł

19-02-2024
Nowość
Patera, Miśnia, XIX w.

Wymiary: 6,5x28x20 cm

990 zł

19-02-2024
Nowość
„Sikorka” Hugo Meisel, Rosenthal, 1953-1956

Wymiary: 9x8x4 cm

750 zł

04-12-2023
/49
liczba obiektów: 1203