Galeria K
3 Maja 19
37-700 Przemyśl
537 345 070
galeriak@wp.pl
poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
sobota: 10.00 - 14.00
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (20)
Zastawa platerowa dla 12 osób
ALEKTO SCHULZ MARKE, art deco
141 elementów, w tym 10 kpl. po 12szt. oraz 21 elementów środka stołu (złocone)
skrzynia dębowa
01-02-2012
olej płótno
54 x 73 cm
sygn.. l.d. ‘Grailly’

25 000 zł

05-07-2023
Smaczny posiłek, PESKEUT KÁLIAIM
sygn.p.d:'PESKEUT KÁLIAIM'
olej płótno
90x70cm

4 500 zł

03-06-2013
styl Napoleona III
paryska wytwórnia porcelany, sygnatura - znak wyciskany od spodu w masie
08-11-2012
Myśliwy arabski , XXw.
brąz, wys.73cm, szer.62cm
sygn. na podstawie 'Barye'
29-03-2011
Frederick Lee Bridell (1831-1863) „Tyrol” , 1850
olej płótno
87 x 126 cm
sygn.. l.d. 'F. L. Bridell / 1850'
na odwrociu nalepka z odręcznie napisanym tytułem ‘Morning in the Hills of Tyrol’

28 000 zł

05-07-2023
"Portret Sybiraka", artysta nieznany XIX/XXw. , 1907
olej płótno
67 x 54 cm
sygn.. .l.d. ‘SW / 1907’

9 000 zł

05-07-2023
ERB Erno (Lwów 1890 - Lwów 1943)
Żyd czytający
olej tektura
25 x 35 cm
sygn. p.g.:' EErb'
04-01-2024
Przekupki lwowskie
olej tektura
24 x 33 cm
sygn. l.d.: 'EErb'
04-01-2024
TRUSZ Iwan (1869 Wysocko-1940 Lwów)
„W ogrodzie”
olej, tektura
29,7 x 34,9 cm
sygn. p.d.: 'I. Trusz'

37 000 zł

05-07-2023
PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
„Pejzaż z La Faviere” , 1918
olej deska
45 x 55 cm
sygn.. l.d. ‘Peske’
na odwrociu nalepka z opisem i tytułem oraz odręczny napis z informacją o pochodzeniu pracy z kolekcji rodziny artysty
05-07-2023
POTRZEBOWSKI Jerzy (1921-1974)
Przed dworem
sygn.p.d. 'Jerzy Potrzebowski'
olej płótno<50x71cm
15-12-2018
STROŃSKI Marian (Tarnopol 1892 - Przemyśl 1977)
„Dziewczynka z lalką” , 1936
olej płótno
141 x 101 cm
sygn..p.g.: MStroński | Kraków 936’

45 000 zł

05-07-2023
Portret kobiety , 1936
olej płótno
101x78cm
sygn. p.d. 'MStroński' oraz na odwrociu
18-09-2021
FILIPKIEWICZ Stefan (1879 Tarnów -1944 obóz koncentracyjny Mauthausen-Gusen)
„Pejzaż tatrzański” , 1931
akwarela
36 x 45 cm
sygn. p.d.: 'Stefan Filipkiewicz 1931'

7 000 zł

05-07-2023
PAJĄCZKOWSKI Stefan (1900-1978)
Taniec ułana , 1954
sygn.p.d. 'S.Pajączkowski/ 1954'
akwarela
28x22cm
29-06-2020
MONDZAIN Szymon (Simon, Szmaj) (1890 Chełm - 1979 Paryż)
„Góry w Szwajcarii” , 1937
olej deska
27 x 35 cm
sygn. l.d.: 'Mondzain 1937'
Simon Mondzain. Mistrzowie Ecole de Paris, kat. wyst., Villa la Fleur, Konstancin-Jeziorna, Muzeum Ziemi Chełmskiej w Chełmie, Warszawa 2012, nr kat. 79, s. 140 (il.)

26 000 zł

05-07-2023
STYKA Tadeusz (1889-1954)
„Złotowłosa”
olej, tektura
36,2 x 28 cm
sygn. l.d.: 'TADÉ.STYKA'

48 000 zł

05-07-2023
TERLIKOWSKI Włodzimierz (1873 Poraj -1951 Paryż)
Martwa natura z kwiatami , 1914
olej płótno
125 x 97 cm
sygn.p.d.;'1914/W.de Terlikowski'
04-01-2024
MENKES Zygmunt Józef (Sigmund, Sigmond) (1896 Lwów -1986 Riverdale)
Martwa natura ze sztalugami
olej płótno
130x86cm
sygn. po lewej: 'Menkes'
18-09-2021
liczba obiektów: 20