Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
Rzeszów
+48 606 353 521
galeria.tabot@gmail.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (9)
Drzewko,człowiek i łodź , 2022
tempera jajowa na płótnie 100x120cm/ więcej prac artysty na www.tabot.pl
23-12-2023
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Chopinowi Duda Gracz , 2004
akwarela, papier 31 x 48 cm/ więcej prac artysty na www.tabot.pl
06-01-2024
TARASEWICZ Leon (ur. 1957)
Bez tytułu , 2023
akryl na płótnie 100x100 cm / więcej prac artysty na www.tabot.pl
17-12-2023
WOŹNIAK Ryszard (ur. 1956 r., Białystok)
Bez ciążenia , 1992
olej na płótnie 38 x 24 cm x 3szt.
14-07-2023
MŁODOŻENIEC Stanisław (ur. 1953)
Kompozycja 3 , 2012
olej / papier 55 x 71 cm / więcej prac artysty na www.tabot.pl
09-05-2023
RODZIŃSKI Stanisław (1940 Kraków - 2021)
Niebieska buda , 2006
olej na płótnie 81x100cm/ więcej prac artysty na www.tabot.pl
29-12-2023
DUNIKOWSKI-DUNIKO Wincenty (ur. 1947r.)
Projekcja I, Partytura 1974 r.11/50 (Vintage) , 1974
tryptyk, akwaforta, akwatinta na papierze
30-06-2023
JACKIEWICZ Władysław (ur. 1924 Podbrodzie k. Wilna - 2016)
Sytuacje , 1987
olej na płótnie 69 x 79 cm/ więcej prac artysty na www.tabot.pl
15-07-2023
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
Siedemnasta ,siedemnasta piętnaście , 2011
olej na płótnie 110x135cm/ więcej prac artysty na www.tabot.pl
30-12-2023
liczba obiektów: 9