e-antyki.com
ul. Królewskie Lipy 10
05-500 Piaseczno
505 254 755
poczta@e-antyki.com
Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (25)
Długość : 20.8 cm, wymiary czerpaka : 6.5 x 6.7 cm, waga : 50 gram. Stan zachowania bardzo dobry. Duża łyżka serwisowa środka stołu, wykonana ze srebra najwyższej próby 950, w paryskiej pracowni złotniczej Philippe Berthier, działającej latach 1841 - 1851

350 zł

18-02-2021
Tag Heuer / Aquaracer Chronograf 300M, męski.
wykonany po 2000 roku. Koperta wykonana ze stali szlachetnej, szerokość ( wraz z koronką ) : 46 mm. Model numer : CAF 1110. Zegarek wodoodporny do 30 metrów. Tag Heuer posiada funkcje stopera i chronografu. Pudełko oryginalne, nosi ślady zużycia, zadrapań

3 750 zł

19-02-2021
Szpila wykonana z żółtego złota próby 750 (18 karat) w Paryżu około 1900 roku. Ponadczasowa elegancja i szyk !!! Długość : 67 mm. Kompozycja o wymiarach 12 x 12 mm. Waga : 1.53 gram. Stan zachowania doskonały.

800 zł

18-02-2021
Szpila wykonana z żółtego złota próby 750 ( 18K ), na początku XX wieku. Dekoracyjna szpila do krawata / apaszki / szala. W centrum kompozycji osadzony jest naturalny diament, dookoła dekorowany czerwoną emalią zachowaną w idealnym stanie.

1 450 zł

18-02-2021
Srebrna,dekoracyjna korona do rzeźby XVIII wiek
Dekoracyjna korona do barokowej rzeźby wykonana w II połowie XVIII wieku w całości ze srebra. Wspaniały przykład kunsztu sztuki złotniczej XVIII wieku. Wysokość 12,5 cm, średnica 10,5 cm, średnica dolnego rantu 7 cm, waga 64 gram.

2 500 zł

04-03-2019
Secesja - duża patera wykonana w całości ze srebra próby 925 w Kopenhadze w pracowni Christiana Frederika Heise ok. 1910 roku. Wysokość 42 cm, średnica szklanej patery 31,5 cm. Waga samego srebra 860 gram.

4 300 zł

27-01-2019
Wspaniały pierścionek wykonany z białego złota próby 750 (18karat) wykonany w Paryżu w II poł. XX wieku. Kompozycja 9 sztuk dużych diamentów o łącznej masie 2.43 ct. Rozmiar 14. Sama kompozycja jest dość duża, bardzo widoczna o wymiarach 17 x 14 mm.

18 000 zł

04-05-2019
Piękna obrączka wykonana z żółtego złota próby 750 (18 karat) wysadzana "do połowy" 19 szt. naturalnych diamentów w szlifie bagietowym o łącznej masie ~ 0.35 ct. Brylanty są bardzo dobrej barwy i czystości F - G / VS-SI. Rozmiar 13 / 14. Waga : 3.78 gram.

1 950 zł

18-02-2021
Piękna obrączka wykonana z żółtego złota próby 750 (18 karat) wysadzana "do połowy" 9 szt. naturalnymi diamentami w szlifie brylantowym ( brylantami ), o łącznej masie ~ 0.75 ct. Waga : 3.83 gram. Rozmiar : 14.
18-02-2021
Zawieszka w formie kwiatka wysadzana 8 szt. naturalnych diamentów oraz 5 szt. naturalnych szafirów, o łącznej masie ~ 0.6 ct. Zawieszka jest dość duża, widoczna, cała kompozycja o wymiarach 23 x 17 mm ( bez ucha ). Waga : 5.40 gram. Złoto 750 / 18K

2 550 zł

18-02-2021
Mlecznik, srebro 84, Moskwa, 1878 rok.
Mlecznik wykonany w moskiewskiej pracowni złotniczej Аристархов Роман ( Aristarchow Roman ) ze srebra próby 84 w 1878 roku. Pracownia złotnicza Аристархов Роман działała w latach 70. / 90. XIX wieku. Wnętrze oryginalnie złocone. Wymiary ; wysokość : 8.5

1 400 zł

18-02-2021
"Madonna z Dzieciątkiem"- szkło autorstwa Rene Laliqua wykonane w latach 50/60 XX wieku. Szkło bezbarwne, miejscowo matowe (mrożone). Na jednym z boków widoczny firmowy znak warsztatowy firmy. Wysokość 33,5 cm.

2 900 zł

20-06-2018
950 (Minerwa) Długość łyżeczki : 11,5 cm, długość szczypiec : 13,2 cm. Waga łączna : 111 gram. Stan zachowania kompletu bardzo dobry, widoczne jedynie drobne ryski, normalne ślady użytkowania. 1887 - 1908

650 zł

18-02-2021
W centralnym miejscu osadzone są dwa naturalne diamenty o pięknej barwie w starym szlifie brylantowym o łącznej masie ~ 0.25 ct. G-H / SI. W górnej partii osadzone dekoracyjne diamentowe rozety. Waga łączna 2.1 gram

2 900 zł

18-02-2021
Balsaminka w formie pełnoplastycznej ryby wykonana w I połowie XIX wieku ze srebra prawdopodobnie na terenie polskich kresów wschodnich. Ryba jest bardzo duża długości 20 cm, wysokość 5,5 cm, waga 98,40 gram.

2 800 zł

29-01-2019
Elegancka filiżanka wykonana na początku XX wieku, ze srebra najwyższej próby 950, w paryskiej pracowni złotniczej Olier & Caron, działającej w latach 1910 - 1936. Filiżanka oraz spodek zdobione w motywy floralne, wnętrze oryginalnie bogato złocone .

600 zł

18-02-2021
Pastel/karton, portret pięknej kobiety o uwodzicielskim spojrzeniu wykonany w I połowie XX wieku. Praca pięknie oprawiona, bardzo reprezentacyjna, duża o wymiarach ; 93 x 70 cm, w świetle passe-partoua 66 x45 cm. Stan zachowania doskonały !

4 700 zł

06-07-2018
Bardzo duży mlecznik wykonany z grubościennego srebra próby 950, na początku XX wieku w Paryżu. Profilowana palisandrowa rączka, wnętrze oryginalnie grubo złocone.

1 350 zł

18-02-2021
Cukierniczka, srebro 84, Kijów, 1895 rok.
Na spodzie widoczny imienny znak warsztatowy wytwórni oraz cecha probiercza 84 dla miasta Kijów z końca XIX wieku. Wysokość ( z pałąkiem ) : 10.5 cm, średnica : 7.5 cm, waga : 105 gram. Stan zachowania bardzo dobry

1 100 zł

18-02-2021
Cukiernica jest dość duża, widoczna ; wysokość 18 cm, szerokość 16 cm, waga 444 gram. Ogólny stan zachowania doskonały, widoczne jedynie drobne mikro ryski, znikome ślady użytkowania.

2 200 zł

18-02-2021
Absolutnie topowy pierścień z jednej z najbardziej ekskluzywnym marek biżuteryjnych Świata CHOPARD, model "Chopardissimo". Obrączka jest duża, szeroka (14 mm), bardzo widoczna. Rozmiar 14 (53), waga 22,60 gram !!

6 300 zł

06-07-2019
Luksusowa, jednoosobowa popielnica na cygaro, brąz złocony wykonany w najwybitniejszej warszawskiej pracowni brązowniczej Braci Łopieńskich w 1892 roku. Wysokość 5,5 cm, podstawa o wymiarach 15,5 x 10,3 cm.

4 500 zł

19-04-2019
Fronty dekorowane emalią oraz podszkliwną malaturą portretów kobiet. Złoto 585, waga łączna 12,32 gram, każda ze spinek o wymiarach 20 x 13 mm.

3 300 zł

28-06-2018
W centralnym miejscu osadzony jest naturalny, duży diament w szlifie brylantowym (brylant) 1.20 ct o bardzo dobrej czystości i barwie H/Si1. Brylant okalany jest 12 szt. naturalnymi szafirami. Cała kompozycja o wymiarach 18 x 12 mm !! Waga 3,54 gram, 13.

22 800 zł

19-02-2021
Okład / koszula ze srebra próby 84, duży, podwójny nimb dekorowany wielobarwną emalią komórkową, na całości widoczna poświata oryginalnego złocenia. Srebro zachowane z naturalna patyną, celowo nie czyszczone. Ikona jest dość duża o wymiarach 26,8 x 22,4cm

8 000 zł

19-02-2021
liczba obiektów: 25