Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4)
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Szkic Wiejskiej Chałupy ( 1872 r.)
Rysunek jest oryginalną pracą Jacka Malczewskiego (1854 - 1929) wykonaną w 1872 r.Praca w niewielkim formacie 16 × 9,7 cm, opatrzona numerem 42. Szkic jest oprawiony w podwójne passe-partout z wykończeniem typu "slip", zdobną, ramę oraz szkło muzealne.

7 000 zł

10-05-2022
Galeria Foksal 17
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Rysunek jest oryginalną pracą Jacka Malczewskiego (1854 - 1929) wykonaną w 1872 r. Rysunek oznaczony numerem 91. Praca w niewielkim formacie 10 × 16 cm, oprawiona w podwójne passe-partout z wykończeniem typu "slip", prostą, nowoczesną ramę oraz szkło.

7 000 zł

01-02-2022
Galeria Foksal 17
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Kontakt do galerii: tel.(22)4233333
Studium kobiety 29,5 x 22cm
olej, tektura
02-04-2018
Malarstwopolskie.pl
MALCZEWSKI Jacek (1854-1929)
Autoportret z paletą , 1910
Autoportret z paletą, ok. 1910
olej, tektura; 29 x 22 cm;
sygn. p. d.: J Malczewski
cena: 100 000 zł

100 000 zł

18-10-2017
Warszawski Dom Aukcyjny
liczba obiektów: 4