Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7)
KAMOCKI Stanisław (1875 - 1944)
Zagroda góralska
obiekt zarezerwowany do 8 marca

15 000 zł

03-08-2018
Dzielna 3 - galeria dzieł sztuki
Kwitnący sad
Kwitnący sad
olej, płótno; 36 x 49 cm;
sygn. p. d.: StKamocki
cena: 23 500 zł

23 500 zł

18-10-2017
Warszawski Dom Aukcyjny
"Chata"
obraz malowany technika olejną na tekturze o wym. 24,5 x 34 cm. Sygnowany p/d

9 500 zł

09-06-2016
Antykwariat Garbary
Wenecja
Olej na kartonie, sygnowany pd. "SKamocki". Wymiary w ramie: 75x60 cm (63x47 cm).

19 000 zł

22-03-2016
Widok na stary kościół zimą

80x100cm, olej, płótno, sygn. l.d.: SKamocki

04-12-2014
Malarstwopolskie.pl
Stogi

Wybitna praca Kamockiego - Nazwa na przedwojennej nalepce na blejtramie - Chochoły. Z taką nazwą praca była oferowana w latach 90-tych na rynku aukcyjnym. 74x74cm, olej, płótno, na blejtramie napisy: S.K., KAMOCKI, napisy na starej nalepce: Stanisław Kamocki, "Chochoły", Cena.. sygnowany l.d.: St.Kamocki

22-03-2014
Malarstwopolskie.pl
Nowy Targ
Stanisław Kamocki "Nowy Targ"
rysunek ołówiekiem na kartonie
wym. 23x30 cm

1 800 zł

17-06-2010
Leszek Wąs - Sztuka i Antyki
liczba obiektów: 7