Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (10)
KOSSAK Wojciech (Paryż 1856 - Kraków 1942)
”Trębacz”, 1919 r.
Olej na desce, sygnowany p.d. “Wojciech Kossak 1919”.

Wymiary w ramie: 57x48 cm (41x32,5 cm)

69 000 zł

12-08-2024
"Studium lamparciej skóry"
olej na tekturze
30 x 24 cm
niesygnowany.

16 000 zł

13-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Ułan na koniu i dziewczyna , 1921
olej/płótno naklejone na tekturę; 31 x 25 cm;
sygn. i dat. p. d.: „Wojciech Kossak / 1921”

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Polska

45 000 zł

11-06-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
"Odwrót spod Moskwy" , 1929
olej na tekturze
54 x 77,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Wojciech Kossak | 1929".
Na odwrocie autorski opis: "Potwierdzam mój podpis | Wojciech Kossak".

42 000 zł

17-07-2023
Ułan z koniem , 1936
olej na płótnie, wym.: 55 x 45,5 cm, sygn. l. d.: "Wojciech Kossak / 1936 (4?) / Kraków / 23/7"

44 000 zł

28-05-2023
Plata Art
ZWIAD KAWALERYJSKI
olej na desce, wymiary: 43,5 x 59,5 cm, sygnowany w prawym dolnym rogu: "Wojciech Kossak / [nieczytelna data]"

49 000 zł

09-06-2022
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
”Ułan na koniu”
Olej na tekturze, sygnowany p.d. “Wojciech Kossak”.

Wymiary w ramie: 63x49 cm (48x34 cm)

79 000 zł

01-03-2022
Ułan z koniem w Łazienkach Królewskich 1936r. , 1936
Olej na płótnie 166 x 122cm,
sygn. p.d.: Wojciech Kossak 1936

Lepsze zdjęcia i więcej prac o tej tematyce na stronie galerii:
www.MalarstwoPolskie.pl
Tel.502630650
07-12-2018
Malarstwopolskie.pl
Trębacz na koniu , 1927
Olej na tekturze o wymiarach 50x40cm.Sygnowany lewy dolny róg Wojciech Kossak 1927.W oryginalnej ramie.Na odwrocie pieczęć składu papieru R.Aleksandrowicz Kraków.Stan obrazu idealny.
18-11-2012
Galeria ELLAART
liczba obiektów: 10