Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (12)
HOFMAN Wlastimil (1881 - 1970)
“Portret dziewczyny” 1926 r.
Ołówek na papierze, sygnowany monogramem i datowany “19 HW 26”

Wymiary w ramie: 39,5x34 cm

3 300 zł

19-01-2024
Autoportret malarza Wlastimila Hofmana z żoną... , 1964
05-10-2023
CONNAISSEUR
“Portret męski”, Tarnopol, 1939 r.
Olej na sklejce, sygnowany, opisany i datowany po prawej: "Wlastimil Hofman Tarnopol 1939"

Proweniencja: kolekcja prywatna Szklarska Poręba

Wymiary w ramie: 55x49 cm (41x36 cm)

15 000 zł

12-09-2023
Ciężka praca
Olej na kartonie, sygnowany p.d. "Wlastimil Hofman".
Wymiary w ramie: 43x50 cm (18x24,5 cm)

33 000 zł

02-09-2023
Głowa mężczyzny
olej, tektura; 41,5 x 28,5 cm;
sygn. i dedykacja u dołu (częściowo czytelna): "Kochanemu … /…Wlastimil"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

Stan zachowania:
niewielki ubytek tektury

16 000 zł

15-06-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
Chłopiec z pieskiem , 1923
Olej, tektura.
Sygn. i dat. l.d. Wlastimil Hofman 1923
Wymiary: 25,5 x 35 cm

20 000 zł

09-01-2023
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
"Studium dzieci"
olej na tekturze
23,5 x 18 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil | Hofman".
Na odwrocie wycinek gazetowy z opisem domu Wlastimila Hofmana w Szklarskiej Porębie oraz rachunek zakupu pracy z P.P. "DESA" w Krakowie z 1983 roku.

5 600 zł

20-04-2022
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Pielgrzym" , 1947
ołówek na papierze
35 x 29 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "Wlastimil | Hofman | 25/IV 1947 | Kraków".

3 800 zł

26-02-2022
Śpiąca - portret żony artysty , 1944
olej, karton
wymiary: 32 x 17,5 cm
wymiary z oprawą: 43,7 x 31,5 cm

Więcej informacji o pracy oraz biografia artysty dostępne na stronie KDA: krakowskidomaukcyjny.pl
05-07-2021
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
liczba obiektów: 12