PESKE Jean (Jan Mirosław) PESKÉ, PESZKE (ur. 1870 Golta - zm. 1949 Le Mans)
„Pejzaż z La Faviere”
, 1918
olej deska 45 x 55 cm sygn.. l.d. ‘Peske’ na odwrociu nalepka z opisem i tytułem oraz odręczny napis z informacją o pochodzeniu pracy z kolekcji rodziny artysty
05-07-2023
Galeria K
"Fontanna w ogrodzie"
olej na płótnie
54 x 65 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Peské".
19 000 zł
14-12-2021
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
„Lazurowe wybrzeże”
Olej na płycie, sygn. l.d.
Wymiary w ramie: 40x63 cm (30x54,5 cm)
19 000 zł
07-06-2021
Żona artysty z dziećmi
, 1910
Żona artysty z dziećmi 1910, olej/płyta
55.5 x 46.5 cm