Wymiary: 81 x 100 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
Certyfikat autentyczności autorski
21-09-2024
artofpoland.pl
DWURNIK Edward (1943 Radzymin - 2018 Warszawa)
Tytuł: Warszawa Plac Zamkowy
Wymiary: 65 x 81 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
03-08-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Gdańsk
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
16-07-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Maki
Wymiary: 73 x 100 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016
Certyfikat autentyczności
09-07-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Warszawa Plac Zamkowy
Wymiary: 46 x 55 cm, plus oprawa
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
28-06-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Niebieskie tulipany
Wymiary: 81 x 66 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2016
Sygnatura: E. Dwurnik 2016 na odwrociu opisany oraz katalogowane
Certyfikat autentyczności
17-06-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Warszawa Plac Zamkowy
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
62 000 zł
12-06-2024
artofpoland.pl
Tytuł: Warszawa Plac Zamkowy
Wymiary: 55 x 46 cm
Technika: akryl, płótno
Rok: 2017
62 500 zł
06-06-2024
artofpoland.pl
Abstrakcja nr 1439
, 2005
akwarela, tempera, akryl/papier; 57 x 79 cm w św. p-p.;
na odwrocie:
- autorskie pieczęcie: "AKWARELA / E. DWURNIK oraz NA PAPIERZE / NR: 10714";
- autorskie opisy: "NR: 1439 [strzałki w czterech kierunkach], + tempera + akryl, 57 x 79, 3 – 19.02.2005.