Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (9)
MORYCIŃSKI Grzegorz (1936 Augustów - 2015 Warszawa)
Z cyklu "Dalekowschodnie tematy"
Pastel, tektura, 100x70cm, sygn. p.d.: G.MORYCIŃSKI

Więcej prac o zbliżonej tematyce na stronie:

www.MalarstwoPolskie.pl

tel.(22)4233333
04-10-2017
Malarstwopolskie.pl
Pastel, karton, 100x70cm, sygn. p.d.: MORYCIŃSKI

Więcej prac o zbliżonej temtyce na stronie

www.MalarstwoPolskie.pl
04-10-2017
Malarstwopolskie.pl
Z cyklu "Dalekowschodnie tematy" - góra Fuji

pastel, papier, 100x70cm, sygn. p,.d. G.Moryciński

27-11-2015
Malarstwopolskie.pl
Z cyklu Dalekowschodnie klimaty

pastel , papier, 100x70cm sygn.p.d.:G.MORYCIŃSKI

27-11-2015
Malarstwopolskie.pl
Martwa natura z laleczkami

100x70cm, pastel, karton, sygn. p.d. G.Moryciński

04-12-2014
Malarstwopolskie.pl
Sztaluga i pieczęć słońca , 2008
olej, płótno, wym. 70x70 cm

6 500 zł

02-08-2014
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Zjawy, 1998
________SPRZEDANE__________ Zjawy, 1998 pastel, papier, 90 x 63,5 cm (w świetle oprawy) sygn. p. d.: G MORYCIŃSKI 1998

4 400 zł

05-05-2014
Malarstwopolskie.pl
Fuga na czajnik i dzbanki , 2003

olej, płótno, wym. 40x40 cm, oprawiony

2 900 zł

08-08-2009
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Kot z plamami światła

olej na płótnie, 81 x 60 cm, 2000 r.
08-01-2007
Galeria AG
liczba obiektów: 9