KANTOR Tadeusz (1915 Wielopole Skrzyńskie - 1990 Kraków)
"Scenografia do sztuki Czarująca szewcowa"
lata 80. XX wieku
pastel, flamaster na papierze
16 x 21,5 cm
sygnowany, i dedykowany u góry kompozycji: "à Marie actrice de | Cricot 2 | Tadeusz | Kantor" oraz datowany i opisany u dołu: "Zapatera Prodigioso 1953 Cracovie".
14 000 zł
10-01-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Rysunek
T. Kantor, sygnowany, pieczątka i podpis.
Technika własna, piórko/gwasz.
25-03-2015
ANTIQUA. Antykwariat
Abstrakcja
Olej na płótnie 41x33cm.Sygnowany prawy dół Kantor.