Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (29)
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
'Podwójna gra'
Tytuł: Podwójna gra
Wymiary: 50 x 35 cm
Technika: litografia barwna, papier
Sygnatura: sygn. i dat. ołówkiem Lebenstein l.g: 83/100
W ofercie galerii również inne litografie artysty

Certyfikat autentyczności
09-03-2023
artofpoland.pl
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
'Bez tytułu, 1973'
Tytuł pracy: Bez tytułu, 1973
Wymiary pracy: 70x50cm
Rok: 1973
Sygnatura: sygn. i dat. ołówkiem L. Lebenstein 73, l.g: 57/100

Certyfikat autentyczności

2 500 zł

07-01-2023
artofpoland.pl
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
'Arc St. Denis'
Tytuł: Arc St. Denis
Wymiary: 50 x 35 cm (arkusz)
Technika: litografia, papier
Sygnatura: sygn. i dat. ołówkiem Lebenstein, l.g: 79/100

Certyfikat autentyczności

1 990 zł

06-01-2023
artofpoland.pl
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
'Piramida'
Tytuł pracy: Piramida
Wymiary pracy: 33x24cm
Sygnatura: sygn. i dat. ołówkiem Lebenstein, l.g: 84/100

Certyfikat autentyczności

1 200 zł

14-12-2022
artofpoland.pl
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
“Double jeu”, 1972 r.
Litografia na papierze, numerowana, sygnowana ołówkiem “55/100 Lebenstein”. Praca „Double jeu” (Podwójna gra) pochodzi z teki "Lebenstein et les siens".

Wymiary w ramie: 62,5x51,5 cm (42x32,5 cm)

2 300 zł

23-03-2022
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Bez tytułu (Folwark zwierzęcy)
Litografia na papierze, wym. grafiki (zadruk): 43 x 33 cm, sygnowana
15-04-2019
Galeria Sztuki Katarzyny Napiórkowskiej
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
15-04-2019
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
Litografia na papierze, egzemplarz 74/100, wym. grafiki (zadruk): 43 x 33 cm, sygnowana
15-04-2019
LEBENSTEIN Jan (1930-1999)
"Kabaret"
Lebenstein Jan "Kabaret" litografia barwna, sygnowana i numerowana 60/100 Wym. arkusza 50 cm x 35 cm.
04-12-2010
Galeria Art 51
/4
liczba obiektów: 29