Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (14)
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Himalaje, 2003
Wymiary: 197 x 147 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: sygn. datowany i opisany na odwrociu
Certyfikat autentyczności
16-07-2024
artofpoland.pl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

43 500 zł

06-06-2024
artofpoland.pl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
20-04-2024
artofpoland.pl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Grawitacja , 1986
olej, akryl/płótno;
sygn. p. d.: "Jan Dobkowski";
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "Jan Dobkowski / „GRAWITACJA” 1986 / 80 cm x 60 cm / olej+acryl";
wym.: 80 x 60 cm

Proweniencja:

100 000 zł

14-12-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Pamukale I, 2012
Wymiary: 50 x 50 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności

48 900 zł

20-08-2023
artofpoland.pl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
02-05-2023
artofpoland.pl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
'Nie-bo' 2014
Tytuł: Nie-bo, 2014
Wymiary: 54 x 54 cm
Technika: akryl, płótno
Sygnatura: na odwrociu

Certyfikat autentyczności
09-04-2023
artofpoland.pl
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
(REZERWACJA) Przeznaczenie , 1977
akryl na desce, wymiary: 50 x 71 cm, sygnowany na odwrociu: "Jan Dobkowski / PRZEZNACZENIE 1977 / ACRYL 50 x 71 cm", nalepka wystawowa

więcej na: www.galeriarafal.com
14-02-2021
Galeria Rafał Kucharski - Fine art
DOBKOWSKI Jan (ur. 1942)
Rysunek flamastrem Jan Dobkowski 1969
rysunek flamastrem na papierze; wymiary: ca 33x23 cm; sygnatura: sygnowany flamastrem w obrębie kompozycji "Dobkowski Jan 69"; stan: stan więcej niż dobry, plama na prawym marginesie, nieco uszkodzone rogi, nieznaczne plamki, słabe zagięcia karty

1 800 zł

07-10-2014
Antykwariat POLIART Beata Kalke
liczba obiektów: 14