Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (15)
POPIELARCZYK Władysław (1925-1987)
"Akt w wodzie", 1985 r.
Rysunek ołówkiem na papierze, sygnowany i datowany pd. "W. Popielarczyk 85".

Wymiary w ramie: 43x33 cm (29x20 cm).

600 zł

09-07-2019
"Akt", 1979 r.
Gwasz na papierze marszczonym, sygnowany i datowany pg. "W. Popielarczyk 79".

Wymiary w ramie: 45x38 cm (30x21 cm).

1 800 zł

08-07-2019
"Dłonie", 1985 r

Wymiary w ramie: 48x38 cm (29x20 cm).

600 zł

08-07-2019
"Główki", 1985 r.
Rysunki piórkiem o wymiarach w ramie: 35x28 cm (20x14 cm) sygnowane i datowane.

Sztuka - 550 zł.

550 zł

05-07-2019
"Jest ciąg..."
Rysunek piórkiem o wymiarach w ramie: 42x34 cm (29x21 cm).

950 zł

05-07-2019
"Kwiaty w wazonie", 1985 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana pd. "W. Popielarczyk 87".

Wymiary w ramie: 81x59 cm (60x40 cm).

1 200 zł

04-07-2019
"Martwa natura z jabłkiem", 1982 r.
Gwasz na papierze marszczonym, sygnowany i datowany ld. "W. Popielarczyk 82".

Wymiary w ramie: 56x46 cm (38x28 cm).

1 500 zł

03-07-2019
"Martwa natura", 1985 r.

1 200 zł

03-07-2019
"Pajacyk", 1987 r.

Wymiary w ramie: 83x62 cm (60x40 cm).

1 200 zł

02-07-2019
liczba obiektów: 15