Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (31)
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
"Abstrakcja", ok. 1980 r.
Paweł Pośrednik (ur. w 1957 r.) studia w Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie na Wydziale Architektury Wnętrz. Dyplom w 1984 roku u prof. Tadeusza Kobylańskiego. Aneks z malarstwa u prof. Jana Lisa.

3 300 zł

20-01-2016
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
"Abstrakcja", ok. 1980 r.
Olej na płótnie, sygn. na rewersie.

3 300 zł

20-01-2016
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
Trzy krzewy - pejzaż zimowy

olej/płótno
wymiary 65x55 cm

1 000 zł

30-01-2004
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
Droga - pejzaż zimowy

olej/płótno
wymiary 90x70 cm

1 500 zł

30-01-2004
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
Ryby księżycowe

olej/płotno
wymiary 60x70 cm,

1 500 zł

30-01-2004
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
Manty

olej/płotno
wymiary 60x70 cm,

1 500 zł

30-01-2004
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
Cień wielkiej manty

olej/płotno
wymiary 60x70 cm,

1 500 zł

30-01-2004
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
Rybki niebieskie

olej/płotno
wymiary 60x70 cm,

1 500 zł

30-01-2004
POŚREDNIK Paweł (ur. 1957r)
Paweł Pośrednik
olej/płótno
wymiary100x70 cm,

1 500 zł

30-01-2004
/4
liczba obiektów: 31