Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7)
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Kazimierz nad Wisłą , 1976
Kazimierz nad Wisłą, 1976
olej, płótno; 65,5 x 81 cm;
na odwrocie:
- sygn., dat. i opisany: JACEK / SIENICKI / KAZIMIERZ / II / 76;
- pieczątka [nieczytelna];
- nalepka: Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author

9 000 zł

22-02-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
Martwa natura, 50x65 cm ol/pł. , 1997

40 000 zł

19-09-2017
Galeria MILANO
Martwa natura, 54x65 cm olej na płótnie
54 cm x 65 cm, olej, płótno

30 000 zł

20-02-2015
Galeria MILANO
Mięso , 1999
olej, płótno, wym. 46x55 cm, sygnowany i datowany prawa dół, oprawiony

26 000 zł

03-03-2010
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Wnętrze pracowni , 1999
pastel, papier,sygnowany, wym. 40x30 cm

4 200 zł

17-11-2006
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Człowiek w oknie

pastel na papierze, 39.8 x 29.5 cm, 1997 r.
24-10-2006
Galeria AG
Wnętrze pracowni

akryl na płótnie, 82 x 64 cm, 1973 r.
24-10-2006
Galeria AG
liczba obiektów: 7