Kazimierz nad Wisłą, 1976
olej, płótno; 65,5 x 81 cm;
na odwrocie:
- sygn., dat. i opisany: JACEK / SIENICKI / KAZIMIERZ / II / 76;
- pieczątka [nieczytelna];
- nalepka: Regine i Jerzy Milobedzki / Art collection / Do not remove this sticker / Author
9 000 zł
22-02-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
SIENICKI Jacek (1928 Warszawa - 2000 Warszawa)
Martwa natura, 50x65 cm ol/pł.
, 1997
40 000 zł
19-09-2017
Galeria MILANO
Martwa natura, 54x65 cm olej na płótnie
54 cm x 65 cm, olej, płótno
30 000 zł
20-02-2015
Galeria MILANO
Mięso
, 1999
olej, płótno, wym. 46x55 cm, sygnowany i datowany prawa dół, oprawiony