Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (9)
MACKIEWICZ Konstanty (1894 -1985)
"W jesiennym lesie"
olej na płótnie
70 x 120 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "K. Mackiewicz" (sygnatura podwójna - widoczna przetarta sygnatura znajdująca się pod tą finalną).

6 800 zł

12-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Pejzaż zimowy , olej na płótnie, wym. 65 x 50 cm. (z ramą 80x65 cm.)sygnowany p.d.: K. Mackiewicz

6 000 zł

20-12-2023
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
"Leśna polana"
olej na płótnie
60 x 81 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "K. Mackiewicz".

6 200 zł

02-06-2022
Pejzaż jesienny
olej na płótnie, wym. 65 x 50 cm.(z ramą 80x65) sygnowany p.d.: K. Mackiewicz

6 000 zł

22-04-2022
ARLO - Antyki Dzieła Sztuki
"Pejzaż z rzeką"
Olej na płycie, sygn. p.d. "K.Mackiewicz".

Wymiary w ramie: 80x100 cm (59,5x78,5 cm)

15 000 zł

07-02-2022
"Nokturn - nad Mołtawą"
Olej/płótno/karton, sygn. p.d. "K.Mackiewicz".

Wymiary w ramie: 89x77 (70x55) cm

9 200 zł

10-09-2021
Pejzaż nadrzeczny
Olej na płycie 48x57cm, sygnowany lewy dolny: K.Mackiewicz
30 aukcyjnych pejzaży letnich i 30 aukcyjnych pejzaży zimowych na stronie galerii: MalarstwoPolskie.pl
Kontakt: tel.502630650
28-01-2020
Malarstwopolskie.pl
Struga leśna zimą (praca przedwojenna)
Akwarela , karton, 60x85cm
Więcej prac z kategorii pejzaż na stronie:
MalarstwoPolskie.pl

Tel.502630650
18-05-2019
Malarstwopolskie.pl
"Pejzaż z architekturą"
olej, płyta 52 x 70 cm sygn. p.d. K. MACKIEWICZ

7 500 zł

28-08-2012
Galeria Grodzka Antoni Burżacki
liczba obiektów: 9