Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (9)
PODSADECKI Kazimierz (1904-1970)
"Pejzaż"
24,5 x 34,5 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "K.P.".
Na odwrocie szkic kompozycji pejzażowej w technice olejnej.

3 200 zł

04-01-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Jesienne liście" , 1969
olej na płótnie
26 x 48 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "PODSADECKI" oraz sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "PODSADECKI | 1969.X.".

4 900 zł

14-03-2023
"Akt z lampą" , 1962
olej na płycie
50 x 33 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "PODSADECKI" i datowany w prawym, dolnym rogu: "-1962.".
Na odwrocie autorski opis: "KAZ. PODSADECKI | Akt z lampą | KRAKÓW, 23.XI.1962 | DYKTA OLEJNY | 33 x 50".

4 900 zł

14-03-2023
"Drzewa w dolinie" , 1953
olej na sklejce
33,5 x 64,5 cm
sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "K. PODSADECKI.953".
Na odwrocie autorski opis: "1953 | KAZ. PODSADECKI | "DRZEWA W DOLINIE" | TEMPERA OLEJNA | 64,5 X 33,5".

5 400 zł

18-07-2022
"Jesienne kopce" , 1963
olej na sklejce
21,5 x 17 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "PODSADECKI" oraz datowany w prawym, dolnym: "7 XI 63".
Na odwrocie autorski opis: "1963 | KAZ. PODSADECKI | "JESIENNE KOPCE" | 21,5 X 17 | OLEJNY | 7.11-1963 | (BIEŃCZYCE)".

1 800 zł

20-04-2022
akwarela, gwasz, tektura
wymiary: 36 x 51 cm

Więcej informacji o pracy oraz biografia artysty dostępne na stronie www.galeria-attis.pl
15-01-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Brzemienna , 1955
wielkość: 20,5 x 27,0 cm. Rysunek na papierze wykonany przez Kazimierza Podsadeckiego. Sygnowany nazwiskiem artysty i datą: 1955. Więcej na: http://www.grafiteria.com.pl/pl/p/190-brzemienna

3 000 zł

04-05-2011
Grafiteria - stare grafiki, plakaty i akawarele
Rysunek z cyklu "Buraczane liście" , 1955
wielkość: 50,0 x 34,0 cm. Rysunek tuszem na papierze wykonany przez Kazimierza Podsadeckiego. Grafika wykonana w ramach serii “Buraczane liście”. Sygnowany nazwiskiem artysty i datą: 20. X.1955. Więcej na: http://www.grafiteria.com.pl/pl/p/194-rysunek-z-cyklu-buraczane-liscie

3 600 zł

04-05-2011
Kobieta w płaszczu z kapturem , 1955
wielkość: 34,0 x 50,0 cm. Rysunek tuszem na papierze wykonany przez Kazimierza Podsadeckiego. Sygnowany nazwiskiem artysty i datą: 20. X.1955.

3 400 zł

04-05-2011
liczba obiektów: 9