PANKIEWICZ Józef (1866 Lublin - 1940 La Ciotat, Francja)
JABŁKA I PAPRYKA
"Jabłka i papryka" ol/pł o wym. 26,4 x 31,7 cm, sygnowany p/g "Pankiewicz" . Na krosnach ślady nalepki i nieczytelny napis olówkiem. Obraz powstał ok.1919 r. Do pracy dołączone potwierdzenie p. Anny Tyczyńskiej.
110 000 zł
29-09-2023
Antykwariat Garbary
Motyw z parku w Wersalu
, 1904
Z teki 14 akwafort wydanej w Paryżu.
Grafiki powstały w latach 1900-1904r.
Akwaforta, such igła, sygnowane ołówkiem
wymiary: 12x15,7cm