Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (4)
BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)
"Martwa natura z kluczem" , 2011
olej na tekturze
21 x 29 cm
sygnowany, datowany i opisany na odwrocie: "Martwa natura z kluczem | OL TEKT | GB | 2011 r. | 21 x 29 cm | GBEDNARSKI".

2 800 zł

30-04-2020
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)
Z rękawiczką
olej, tektura
wymiary: 21,5 x 32,5 cm

Więcej informacji o pracy oraz biografia artysty dostępne na stronie www.galeria-attis.pl
15-01-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)
"Pomidory" , 1995
olej na tekturze, 1995 rok, 21 x 31 cm, sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "GB 95". Na odwrocie autorski opis ołówkiem: "G. BEDNARSKI | MARTWA NATURA | Z POMIDORAMI | 1995 | 21 x 31".

3 400 zł

07-12-2018
BEDNARSKI Grzegorz (ur. 1954)
"Martwa natura z cebulą" , 1994
olej na tekturze, 1994 rok, 21 x 30,5 cm, sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "GB 94". Na odwrocie autorski opis ołówkiem: "BEDNARSKI | MARTWA NATURA | Z CEBULĄ | 1994 | 21 x 30,5".

3 400 zł

07-12-2018
liczba obiektów: 4