Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (3)
BRZOZOWSKI Tadeusz (1918-1987)
"3-2=1" , 1986
tusz, akwarela na papierze
18 x 12 cm
sygnowany monogramem, datowany i opisany u dołu kompozycji: "3-2=1 | 86 | T.B.".

11 000 zł

04-01-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Piekielniczka" , 1984
Tusz, akwarela, papier.
Sygn. i dat. p.d. "T.B.84" Opisany na odwrociu "T.BRZOZOWSKI. "piekelniczka" 1984 r. „
Wymiary: 12 x 12 cm w świetle oprawy, oprawa oryginalna, autorska.

8 000 zł

29-06-2022
MDM Dzieła Sztuki i Antyki
"Menuet"
tusz, akwarela na papierze, 1963 rok, 46,5 × 27 cm (w świetle passe partout), sygnowany i datowany w prawym, dolnym rogu: "T.B. 63" i opisany w prawym, górnym rogu: "Menuet".

5 400 zł

15-02-2016
liczba obiektów: 3