Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (17)
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
"Veraicon" , 1987
olej na płótnie
183 x 64 cm
sygnowany monogramem i datowany w lewym, dolnym rogu: "DG 1201/87".

92 000 zł

20-07-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
tusz/papier, 7,5 x 16,5 cm w św. p-p.

opisany u dołu na odrębnej kartce: "obraz 2826-28 (Turobin - Scherzo Nr 3 op. 39 / (60 x 80) x 3"

na odwrocie:
- pieczęć: "ARCHIWUM KOLEKCJI / JERZEGO DUDY - GRACZA"

3 500 zł

10-07-2024
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
tusz/papier; 7,5 x 14 cm w św. p-p.

opisany u dołu na odrębnej kartce: "obraz 2825)(Boryszyn ∙ Rondo op. posth. 73 A) 92 x 100"

na odwrocie:

3 500 zł

10-07-2024
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Bez tytułu , 1999
akwarela/papier; 55,7 x 41,5 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany l. d.: "Jerzy Duda G. / 997/1999."

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

45 000 zł

13-06-2024
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Obraz 2775 (Przycłapy - wrzesień) , 2002
olej/płyta; 66 x 79 cm. w św. p-p.;
sygn., dat. i autorsko opisany l. d.: "DUDA - GRACZ · 2775/2002 ·"
na odwrocie autorska nalepka z opisem pracy: "DUDA-GRACZ / TYTUŁ OBRAZ 2775 (PRZYCŁAPY / - WRZESIEŃ) TECHNIKA olej / WYMIARY 70 x 80 ROK 2002 / UWAGI"

135 000 zł

08-05-2024
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Chopinowi Duda Gracz , 2004
akwarela, papier 31 x 48 cm/ więcej prac artysty na www.tabot.pl
06-01-2024
Tabot - Galeria Sztuki Współczesnej
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Pamiątka z Piekar Śląskich , 1970
technika mieszana, olej/płótno;
wym.: 60,5 x 81 cm;

Proweniencja:
- kolekcja prywatna, Górny Śląsk

140 000 zł

14-12-2023
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
"Chopinowi - Duda Gracz" , 2003
tusz na papierze
23 x 15 cm
datowany w prawym, górnym rogu: "Łagów. 7.2003.".
Na odwrocie znajdują się dwie miniatury z przedstawieniami postaci.

5 600 zł

10-08-2022
DUDA-GRACZ Jerzy (1941-2004)
Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
14-05-2022
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
liczba obiektów: 17