Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (10)
MAŚLUSZCZAK Franciszek (ur. 1948, Kotlice)
'Sprzedawca pachnideł'
Tytuł pracy: Sprzedawca pachnideł
Wymiary pracy: 50x38cm, plus oprawa
Technika: akwarela na papierze
Sygnatura: Franciszek Maśluszczak

Praca w oprawie

Certyfikat autentyczności

7 500 zł

10-12-2022
artofpoland.pl
'Powracający'
Tytuł pracy: Powracający
Wymiary pracy: 41x29cm, plus oprawa
Sygnatura: 2019 Franciszek Maśluszczak

Praca w oprawie

Certyfikat autentyczności

7 500 zł

10-12-2022
artofpoland.pl
Rybak , 2019
akwarela, papier, wym. 26,5x36 cm, oprawiona

3 900 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Adela , 2018
akwarela, papier, wym. 26,5x17 cm, oprawiona

3 800 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Biały rynek , 2018
olej, płótno, wym. 73x50 cm

17 500 zł

17-01-2020
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Malarz , 2018
akwarela, papier, wym. 37,5x28,5 cm

3 200 zł

24-01-2019
ARTEMIS - Galeria Sztuki
NAFPLIO , 1993
akryl, płótno, wym. 45x45cm. obraz sygn. prawy górny róg: "Franciszek Maśluszczak 1993"
12-11-2015
Galeria Five o'clock
Chłopiec który odchodzi
Druk na papierze, wym. 492x67cm
12-08-2014
Sektor Sztuki
Dzień dojrzały , 2010
akwarela, papier, bez oprawy, 26.5 x 35.5 cm.

3 800 zł

15-07-2011
Galeria STEEL FOREST
liczba obiektów: 10