Wymiary: 30 x 30 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
13 500 zł
13-09-2024
Nowość
artofpoland.pl
PAWLAK Włodzimierz (ur. 1957, Korytów)
"Rysunek", 2019 r.
Flamaster barwny na papierze, sygnowany, opisany i datowany na dole: "WŁODZIMIERZ PAWLAK RYSUNEK 2019"
Wymiary w ramie: 32x42 cm (30x21 cm)
1 600 zł
07-08-2024
"Rysunek", 2019 r.
1 600 zł
07-08-2024
"Rysunek", 2023 r.
Flamaster barwny na papierze, sygnowany, opisany i datowany na dole: "WŁODZIMIERZ PAWLAK RYSUNEK 2023"
1 600 zł
07-08-2024
"Rysunek", 2019 r.
1 600 zł
06-08-2024
Rysunek, 2019 r.
1 600 zł
05-08-2024
Rysunek, 2019 r.
1 600 zł
05-08-2024
Tytuł: Gry Wojenne
Wymiary: 110 x 130 cm, plus oprawa
Technika: olej, płótno
Sygnatura: na odwrociu
Certyfikat autentyczności
12-06-2024
artofpoland.pl
Dzienniki 198
, 2000
ołówek/papier; 32,2 x 23 cm;
sygn., dat. i autorsko opisany na odwrocie: "WŁODZIMIERZ PAWLAK / DZIENNIKI / 198 [wpisane w okrąg] - MAREK / 13 III - 27 III / 2000"