Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
HOLZMÜLLER Juliusz (1876 Bolechów - 1932 Lwów)
“Powrót do domu” 1904 r.
Akwarela na papierze, sygnowana i datowana p.d. “Juliusz Holzmüller 1904”.

Wymiary w ramie: 49x59 cm (22x35 cm)

4 500 zł

27-03-2024
"Scena z Powstania Śląskiego"
akwarela, gwasz na papierze
42 x 62 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Juliusz Holzmüller".

11 500 zł

10-01-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Siwe konie"
akwarela, gwasz na papierze
11,5 x 16,5 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "Juliusz Holzmuller"

1 800 zł

04-01-2024
Krakowiak z fajką , 1901
akwarela, papier; 28 x 16 cm w św. p-p.;
sygn. i dat. p. d.: "Juliusz Holzmüller / Kraków 1901"

Proweniencja:
kolekcja prywatna, Kraków

2 500 zł

15-06-2023
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
Na targu w małym miasteczku

akwarela, papier 36x50cm, sygn. p.d.: Juliusz Holzmüller 1902

2 200 zł

14-09-2013
Malarstwopolskie.pl
liczba obiektów: 5