olej na płycie
60 x 80 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "Priebe".
3 400 zł
26-10-2021
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
PRIEBE Rudolf (1889-1956 Rudolfstadt)
Kutry
3 000 zł
01-06-2020
Antykwariat Marek Wyłupek
Kutry przed domem
Olej na płótnie sygn. pd. "Priebe". Wymiary z ramą: 78x98 cm (60x80 cm).
7 500 zł
26-06-2018
WINTER IN SIBERIEN - ZIMA W SYBERII
, 1930
Olej na płycie (45 x 60 cm) w ramie srebrzonej z epoki (53 x 68 cm). Sygnowany : "R. Priebe". Prawdopodobnie malowany ok. 1940 - 50 r.
Z tyłu na płycie ołówkiem odręczny tekst: "Nr. 550 - 64 - "Winter i. Siberien" - Prof. R . Priebe - russ".