Galeria Tadeo-Art Bielsko-Biała ul.Żywiecka 333
zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
wysyłka 24h na terenie kraju gratis!!!
03-08-2020
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
SKOCZEK-WOJNICKA Mira (ur. 1959, Kraków)
Leżę i patrzę
, 2020
olej, płótno
wymiary: 20 x 20 cm
wymiary z oprawą: 35,5 x 35,5 cm
Więcej informacji o pracy oraz biografia artystki dostępne na stronie www.galeria-attis.pl
2 100 zł
15-06-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Marzę o wiośnie
, 2020
olej, płótno
wymiary: 20 x 20 cm
wymiary z oprawą: 35,2 x 35,2 cm
Więcej informacji o pracy oraz biografia artystki dostępne na stronie www.galeria-attis.pl.
2 100 zł
15-06-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Szare koraliki
, 2020
olej, płótno
wymiary: 20 x 20 cm
wymiary z oprawą: 35 x 35 cm
2 100 zł
11-03-2020
Galeria Sztuki ATTIS | KDA
Wenecka wizyta
, 2018
olej, płótno, wym. 40x30 cm, oprawiony
2 900 zł
17-05-2018
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Kawa, koronka i perły
, 2017
olej, płótno, wym. 40x40 cm
3 500 zł
17-05-2018
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Bella
, 2014
olej, płótno, wym. 80x73 cm, oprawiony
6 900 zł
17-05-2018
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Złote miasteczko
Olej/płótno , 20x20cm
sygnowany l.d.: ‚M | MIRA | 2013’