Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (7)
CIEŚLEWSKI Tadeusz (ojciec) (1870-1956)
Warszawa - widok na Plac Zamkowy
Olej na płótnie, sygnowany p.d. "T.Cieślewski".
Wymiary w ramie: 94,5x105 cm (71x81 cm)

49 000 zł

02-09-2023
Teatr w Łazienkach , 1932
Akwarela na papierze, sygnowana, opisana i datowana p.d., na rewersie nalepka "Salonu Sztuki Władysław Ratusiński"
Wystawiany: "Wystawa obrazów T.Cieślewskiego (ojca)" w Salonie Sztuki Władysława Ratusińskiego
Wymiary w ramie: 54x64 cm (22x32 cm)

4 500 zł

05-08-2023
Kościół Karmelitów i Dziekańska , 1946
Akwarela na papierze, sygnowana datowana p.d.: "T. Cieślewski 1946" oraz opisana na rewersie; nalepka "Salonu Sztuki Władysław Ratusiński"
Wymiary w ramie: 54

4 500 zł

05-08-2023
„Plac Zamkowy w Warszawie”
Akwarela na papierze, sygnowana l.d. "T.Cieślewski", opisana p.d. „Warszawa Plac Zamkowy”.

Wymiary w ramie: 38x46 cm (21x30 cm)

3 300 zł

31-03-2021
Wąski Dunaj
Akwarela, gwasz na kartonie - 40x54,5 cm sygnowany
p.d.: T.Cieślewski .Więcej z kategorii Varsaviana pod linkiem:
www.MalarstwoPolskie.pl

3 900 zł

16-12-2019
Malarstwopolskie.pl
"Warszawa - Plac Zamkowy"
akwarela na podrysowaniu ołówkiem na papierze, 27 x 35,5 cm, sygnowana w prawym, dolnym rogu: "T. Cieślewski".

2 200 zł

08-06-2015
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
Tryptyk warszawa , pocz. XX w.
Akwarela, wymiary: 51x100cm
12-12-2014
ANTIQUA. Antykwariat
liczba obiektów: 7