Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
NOWOTARSKI Roman (1931 - 2019)
"Pejzaż z łódką"
tempera na płycie/deska o wym. 44 x 57 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
więcej na stronie : www. galeriafox.pl
fox@galeriafox.pl
tel . 32 608 63 71, kom. + 48 600 087 721, 608 305 405
wysyłka w 24h, na terenie kraju - gratis.
01-10-2024
Nowość
Galeria Sztuki FOX
"MOST" , 2002
tempera na płyta/deska o wym. 38 x 51 cm,
Galeria Sztuki FOX
Katowice , ul. Powstańców 10
fox@galeriafox.pl
01-10-2024
Nowość
Galeria Sztuki FOX
Pejzaż z pieskiem
Akryl na płycie,podpis autora l.g.,oprawiony z ramą 75x81cm
13-12-2019
Galeria Solka Art
Olej/płyta , 43×53 cm
sygnowany p.g.: Nowotarski R

8 000 zł

09-02-2018
Dom Aukcyjny Polonia Art. Antyki, Galerie
Śląski Blues
Olej/akryl/płótno, 48×60 cm w świetle passe-partout
Sygnowany l.d `Nowotarski.R.`

9 500 zł

08-02-2018
liczba obiektów: 5