Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (10)
KOCHANOWSKI Mikołaj (1916 Grosanłowo (Podole) – 1987 Kraków)
"Ucieczka – złote, czerwone" , 1973
olej na płótnie
174 x 123 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "UCIECZKA-ZŁOTE, CZERWONE 1973 r. | MIKOŁAJ KOCHANOWSKI | KRAKÓW | UL. DZIERŻYŃSKIEGO 21c/6 | WYM: 174x123".

22 000 zł

10-03-2023
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
"Obraz II" , 1979
olej na płótnie
100 x 82 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "MIKOŁAJ KOCHANOWSKI | KRAKÓW, DZIERŻYŃSKIEGO 21c/6 | 'OBRAZ II.' | TECHN: OLEJ | WYM: 100x82 | ROK WYK. 1979".

12 000 zł

24-01-2023
"Relief srebrny" , 1971
technika własna na płycie
137,5 x 67,5 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "MIKOŁAJ KOCHANOWSKI | KRAKÓW" oraz szczegółowy opisany na nalepce z maszynopisem naklejonej na tył pracy.

16 000 zł

24-01-2023
"Relief srebrny III" , 1970
olej, asamblaż na płótnie
92 x 92 cm
sygnowany i opisany na odwrocie: "RELIEF SREBRNY III | 92 x 92 cm. | MIKOŁAJ KOCHANOWSKI | KRAKÓW | 1970".

16 000 zł

26-10-2021
"Stary Sącz - klasztor" , 1975
olej na płótnie
44 x 58 cm
sygnowany w prawym, dolnym rogu: "KOCHANOWSKI".

3 600 zł

15-05-2020
"Pejzaż z Krasnobrodu" , 1982
olej na tekturze
18,5 x 23,5 cm
sygnowany monogramem w prawym, dolnym rogu: "K".

2 800 zł

15-05-2020
"Pejzaż ze Starego Sącza" , 1979
olej na sklejce
19,5 x 25,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "KOCHANOWSKI".

2 200 zł

15-05-2020
Obiekt przestrzenny
olej, technika mieszana, drewno/płótno, wym.: 35 x 29,2 cm, sygn. na odwrocie: "MIKOŁAJ / KOCHANOWSKI"

5 500 zł

19-06-2019
Polski Dom Aukcyjny Wojciech Śladowski
"Relief srebrny I" , 1970
technika własna na płótnie, 1970 rok, 92 x 92 cm, sygnowany i opisany na odwrocie: "RELIEF SREBRNY I | 92 x 92 cm. | MIKOŁAJ KOCHANOWSKI | KRAKÓW | 1970.".

18 000 zł

26-01-2018
liczba obiektów: 10