Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (8)
BERDOWSKA Tamara (ur. 1962, Rzeszów)
zapraszamy !!!
GALERIA TADEO-ART
BIELSKO-BIAŁA ul.ŻYWIECKA 333
TEL.602183303
07-09-2024
Galeria Malarstwa i Rzeżby Tadeo-Art
Zapraszamy pon-piątek 8-16
sobota kontakt telefoniczny 602183303
więcej na stronie www.tadeo-art.pl
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
17-08-2024
Zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
04-08-2024
Zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
21-06-2024
Zapraszamy pon-piątek 8-16
galeria@tadeo-art.pl
tel.602183303
16-05-2024
24-03-2024
Rytm X , 2021
olej, płótno, wym. 60x40 cm

16 500 zł

23-03-2022
ARTEMIS - Galeria Sztuki
Bez Tytułu , 2017
Olej na płótnie, 70x70cm, sygnowany
20-12-2018
Olsztyńska Galeria Sztuki
liczba obiektów: 8