Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (5)
MAŚLANKIEWICZ Jacek (ur. 1955)
:Kurort:, z cyklu Baltica. 2018 , 2018
olej, płótno, 100x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
03-04-2019
Warsaw Art Gallery
'RADAR", z cyklu Atlantica, 2018
olej, płótno, 100x100cm
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
03-04-2019
Warsaw Art Gallery
z cyklu Katedra - "Wyzwanie", 2019 , 2019
olej, płótno, 100x100cm. sygn., dat., p.d.
CERTIFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
04-02-2019
Warsaw Art Gallery
z cyklu Atlantica " The Red Foreland III ", 2018 , 2018
olej, płótno, 100x120cm,
sygn., dat. l.d.,
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
www.warsawartgallery.com
04-02-2019
Warsaw Art Gallery
z cyklu Baltica "Peenemunde" , 2018
"Peenemunde", 2018, olej, płótno, 100x100 cm
Sygnowany i datowany, pr.do
CERTYFIKAT AUTENTYCZNOŚCI
info@warsawartgallery.com
07-08-2018
Warsaw Art Gallery
liczba obiektów: 5