Liczba obiektów w ofercie sprzedaży: (6)
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
"Portret" , 1998
drewno polichromowane
6 x 48,5 x 32 cm
sygnowany i datowany na spodzie podstawy: "STEFAN | BORZĘCKI | KRAKÓW | 1998".

3 600 zł

20-02-2024
CONNAISSEUR Salon Dzieł Sztuki
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
"Macierzyństwo" , 2009
technika własna (relief, drewno, blacha, olej) na sklejce
104 x 85,5 cm
sygnowany w lewym, dolnym rogu: "St. BORZĘCKI".

5 600 zł

17-10-2023
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
"Kobieta" , 2004
technika własna (relief, drewno, olej)
55 x 47,5 cm
sygnowana w prawym, dolnym rogu: "S. BORZĘCKI".

4 600 zł

17-10-2023
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
olej, deska; 115 x 47 cm;
sygn. na odwrocie: S. BORZĘCKI.
13-12-2018
Antyki - Maciej Widurski
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
Ona
płaskorzeźba - drewno polichromowane, 126x64x24, 2006 r.
17-03-2009
Galeria AG
BORZĘCKI Stefan (1930 - 2015)
On
płaskorzeźba - drewno polichromowane, 126x66x24, 2006 r.
17-03-2009
Galeria AG
liczba obiektów: 6